Із лікарні ім. Мечникова виписали пенсіонерів, які перемогли коронавірус

Із лікарні ім. Мечникова виписали пенсіонерів, які перемогли коронавірус - фото 1

Сьогодні з лікарні ім. Мечникова виписали двох літніх чоловіків (71 і 75 років), які одужали від Covid-19.

Як повідомляє пресслужба обласної ради, вони обидва були важкими пацієнтами.

«Віктор Гапонцева переніс 2 інфаркти і хворіє на цукровий діабет, шансів на одужання у нього було небагато. Реанімація була складною, підключали і робити штучне дихання, але нашим лікарям все ж вдалося врятувати і вилікувати чоловіка», — розповідає головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.

 

А у Олександра Савельєва була ниркова недостатність, тому перед лікарями стояло складне завдання: запустити роботу нирок, але без діалізу, щоб надалі пацієнт не залежав від лікарень.

 

Зазначимо, що лікарня ім. Мечникова — це головна обласна госпітальна база, куди привозять людей із найважчою формою коронавірусу.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області відкрили навігацію для маломірних суден. Про початок судноплавного сезону на водоймах Дніпропетровщини оголосила обласна рада.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.