Із 22 травня в Україні дозволять роботу транспорту, готелів та спортивні заходи

Із 22 травня в Україні дозволять роботу транспорту, готелів та спортивні заходи - фото 1

Уже через кілька днів у країні розпочнеться другий етап виходу з карантину.

20 травня на засіданні уряду ухвалено ряд важливих постанов. Так, згідно з постановою Кабміну, з 22 травня до 22 червня в Україні буде діяти локальний (адаптивний) карантин. Це означає, що регіональні чиновники будуть самостійно вирішувати, які обмежувальні заходи потрібно вводити, а які знімати, залежно від епідеміологічної ситуації в області.

З 22 травня по країні дозволять роботу міського, приміського і внутрішньообласному транспорту. Але лише за наявності у пасажирів захисних масок і не більше кількості сидячих місць у салоні. Також дозволять діяльність готелів без ресторанів, проведення спортивний змагань до 50 осіб і без глядачів. Крім того, допустять і релігійні дійства з дотриманням дистанції не більше однієї людини на 10 квадратних метрів.

Планується, що з 25 травня в Києві, Харкові та Дніпрі запрацює метрополітен. А у всій країні відчинять дитячі сади. Але для цього повинна бути сприятлива ситуація в боротьбі з коронавірусом.

Із 22 травня в Україні дозволять роботу транспорту, готелів та спортивні заходи - фото 115325

Нагадаємо, в Україні кількість хворих COVID-19 за добу збільшилася на 354 особи.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама