Із 1 червня у Кривому Розі запрацюють усі ДЮСШ і ще чотири дитячих садки

29 травня, 14:50
Із 1 червня у Кривому Розі запрацюють усі ДЮСШ і ще чотири дитячих садки - фото 1

У Кривому Розі з наступного тижня відкриються спортивні секції для дітей.

Із 1 червня у Кривому Розі після карантину відкриються 10 дитячо-юнацьких шкіл. Секції зможуть відвідувати більше двох тисяч підлітків віком від 13 років. Усі співробітники ДЮСШ, а їх у Кривому Розі близько 700, проходять експрес-тести на коронавірус. Будинки й приміщення установ проходять дезінфекцію. Обробка стосується і спортивного інвентарю. Дітей прийматимуть з обов'язковою процедурою вимірювання температури.

Крім того, з першого дня літа додатково відкриють двері ще чотири дошкільніх заклади — №№ 26, 51, 176 і 197. У деяких співробітників цих садочків швидкі тести на COVID-19 показали сумнівний результат. Але після проведення ПЛР-досліджень коронавірус не виявили. Найближчим часом відкриються дитячі садки № 151 і № 194, де завершується ремонт харчоблоків.

Усі дошкільні та спортивні заклади забезпечені в достатній кількості мийними засобами, рукавичками, масками, дезінфекторами, — стверджують у мерії.

Нагадаємо, 25 травня у Кривому Розі відкрилися 157 із 163 дитячих садочків.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: