IT-центр і студія звукозапису: у Дніпрі стартувало голосування за проєкти "Бюджету участі"

Фото: dengi.informator.ua - фото 1
Фото: dengi.informator.ua

Цього року в конкурсі беруть участь 505 громадських проєктів.

У Дніпрі розпочалося голосування за громадські ініціативи "Бюджету участі". На реалізацію проєктів із міського бюджету виділили 41 млн гривень. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради.

Так, на конкурс подали 543 проєкти. Їх оцінювало експертне журі, що складається з міських активістів. За результатами відбору, до участі в конкурсі допущені 505 проєктів.

Крім інших, цього року за ґрант бореться ініціатива створення в місті професійної студії звукозапису для дітей, створення інтерактивного лазерного тиру для початкової військової підготовки, будівництво сучасно IT-центру на базі кабінетів інформатики, будівництво спортивного майданчика на Донецькому шосе, реконструкція двору на вулиці Солідарній.

Як і раніше, місцеві жителі можуть проголосувати за шість проєктів, які найбільше припали до душі.

«Кошти будуть розподілені в пропорції по 30% на освітні та гуманітарні проєкти, і 40% — на муніципальні. Зокрема по 12,3 млн гривень буде витрачено на реалізацію гуманітарних і освітніх проєктів, а на муніципальні — 16,4 млн гривень», — про це розповіла директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради Юлія Павлюк.

Зазначимо, що отримати детальну інформацію про проєкти, а також проголосувати містяни можуть на офіційній сторінці "Громадські проєкти" або в банківських терміналах. Голосування триватиме до 6 жовтня.

Раніше ми писали, що у Дніпрі стартують підготовчі роботи з будівництва нового аеропорту. Підрядникам необхідно демонтувати і перемістити інфраструктурні одиниці аеродромного комплексу.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама