Іспанія постраждала від повені

Автомобілі затопило и понесло вулицею - фото 1
Автомобілі затопило и понесло вулицею

Регіон Аліканте в Іспанії постраждав від сильної повені.

23 жовтня, в субботу, Іспанію накрила повінь. Будинки і підприємства були серйозно пошкоджені після того, як іспанський регіон Аліканте постраждав від раптової повені.

У місті Торрев'єха випало до чотирьох дюймів опадів, що призвело до евакуації школи в Вега-Баха-дель-Сегура.

Відомо, повінь була викликана раптовою зміною атмосферного тиску, яке змусило прилив швидко відступити, перш ніж велика хвиля, схожа на цунамі, вдарилася назад в узбережжя. Про це повідомляє Sky news.

В цьому році це не перший випадок, коли Аліканте постраждало від повені, кліматично-погодне явище відбулося тут в серпні.

Тим часом поліції Коста-Бланки, розташованої уздовж берегової лінії в провінції Аліканте, видали нові комплекти для автомобілів, щоб допомогти впоратися з повінню.

Нові пристрої включають портативні радіостанції, тому вони можуть швидко попереджати інших офіцерів, пожежних і медичних служб про настання екстремальних погодних умов.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що на Канарах вже місяць продовжується виверження вулкана Кумбре-В'єха. Токсичне повітря досягло України. Почалось це все 19 вересня, і за словами місцевої влади вулкан досі продовжує залишатися нестабільним, викидаючи лаву.

Раніше ми писали про те, що сильні буревії пронеслися Польщею та забрали чотири життя, серед них — 43-річний українець. 21 жовтня, у Польщі оголосили сильні вітри для чотирнадцяти воєводств. У п’яти з них попередження мали другий рівень. За прогнозами, середня швидкість вітру там повинна була складати приблизно 30-50 км/год, а пориви — понад 100 км/год.

Реклама

Реклама