ІНТЕРПАЙП просить бізнес відмовитися від "податкових канікул" для боротьби з коронавірусом

19 березня, 13:22
ІНТЕРПАЙП просить бізнес відмовитися від "податкових канікул" для боротьби з коронавірусом - фото 1

Беручи до уваги навантаження на регіональні бюджети у зв'язку з боротьбою з коронавірусом, українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП ухвалила рішення перенаправити кошти, які будуть утворені завдяки "податковим канікулам", на антикризову програму з боротьби з коронавірусом.

Компанія ІНТЕРПАЙП запрошує інші бізнеси приєднатися до такої ініціативи.

35 млн гривень будуть виділені додатково до запланованих коштів на цілі для боротьби з коронавірусом.

Раніше було вже виділено 2 млн доларів США на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус. Крім того, благодійні фонди Олени Пінчук і Віктора Пінчука придбали 10 апаратів штучної вентиляції легенів для українських лікарень у Волинській, Донецькій, Закарпатській, Львівській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях, а також Києві.

Фаді Храйбе, Генеральний директор ІНТЕРПАЙП:

— Ми розуміємо, що сьогодні містам критично потрібні кошти для підготовки до епідемії. Тому ми ухвалили рішення направити додатково всі заощаджені кошти на боротьбу з коронавірусом. Ми продовжимо допомагати і в інших напрямках, надавати необхідну організаційну та фінансову підтримку владі регіону.


17 березня Верховна рада ухвалила закон №3220 "Про внесення змін до Податкового Кодексу України", згідно з яким в період з 1 березня до 30 квітня не нараховується і не стягується оплата з підприємств за оренду землі, а також нерухоме майно, що перебуває у державній власності.

Про компанію:

ІНТЕРПАЙП — українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж/д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2019 ІНТЕРПАЙП реалізував 798 тис. тонн готової продукції, зокрема — 203 тис тонн ж/д продукції. Продажі ж/д продуктів здійснюються під брендом KLW.

У ІНТЕРПАЙП працюють 12 тис. співробітників. У 2019 компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 3,25 млрд гривень.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: