Інтерактивні уроки та нове обладнання: чим живе оновлений ліцей у Покровському?

Фото: Дніпро ОГА - фото 1
Фото: Дніпро ОГА

Будівлю ліцею привели до ладу комплексно – ззовні і всередині. Стильно оздобили класи, коридори, актову й спортивну зали.

Сучасні меблі та мультимедійне обладнання у класах, а ще затишна й тепла атмосфера. В оновлених корпусах Покровського ліцею кипить життя. На перервах – настільні та рухливі ігри. Уроки – інтерактивні. Навчальний заклад реконструювали вперше за понад 40 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Модернізуємо школи і дитячі садочки у різних куточках області. Сучасне освітнє середовище для нових ідей, цікавого навчання, веселих перерв. Серед вже осучаснених – опорний ліцей у селищі Покровське. Це найбільший навчальний заклад у районі», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівлю ліцею привели до ладу комплексно – ззовні і всередині. Стильно оздобили класи, коридори, актову й спортивну зали.

Вид зовні - фото 202864

Вид зовні
Фото: Дніпро ОГА

«Ми настільки задоволені такими гарними умовами, що просто в ейфорії. Працюємо в новій, сучасній, стильній будівлі», – розповіла директорка Покровського ліцею Людмила Каліберда.

Серед учнів нещодавно провели конкурс. Запитали, з чим у них асоціюється модернізована школа. Виявляється, із дружбою, єдністю, мотивацією, досягненнями, цінностями, лідерством.

Збираються грати в шахи - фото 202863

Збираються грати в шахи
Фото: Дніпро ОГА

На перервах можна пограти в настільні ігри й теніс, а ще помалювати на стінах у спеціально облаштованих зонах. Стіни в кабінетах початкових класів розписані яскравими малюнками.

«Зміни відмічають не тільки місцеві жителі. Прогрес вразив закордонних колег. Приймали польсько-українську делегацію. Європейці були здивовані тими підходами, тим рівнем, які ми показуємо», – сказала селищний голова Покровського Світлана Спажева.

В головному корпусі професійно обладнані навчальні кабінети хімії, фізики, математики, біології, географії. Сучасні меблі, 24 нових мультимедійних комплекси.

Для актової зали отримали музичне обладнання.

Діти радіють оновленому ліцею - фото 202865

Діти радіють оновленому ліцею
Фото: Дніпро ОГА

«Уже 11-й рік тут навчаюся. Навіть трохи шкода, що я випускник. В такій школі залюбки повчився б ще. Треба було бачити, яка будівля була раніше, і якою стала зараз. Колосальні зміни. Ліцей має набагато приємніший вигляд, презентабельний», – вважає старшокласник Іван Вакуленко.

Вчителька початкових класів Ірина Мицик у Покровському ліцеї працює понад 30 років. Каже: викладати найменшим учням Нової української школи – одне задоволення.

«Меблі можна розставляти по-різному. Аби діти могли працювати групами, в парах. Освітлення дозволяє вішати дошки на будь-якій стіні у класі», – сказала Ірина Мицик.

В опорному ліцеї Покровського навчається 760 учнів. Разом із двома філіями – 860.

Реклама

Реклама