Instagram додає нові функції

Instagram додає нові функції - фото 1

Соціальна мережа Instagram запускає ряд нових функцій для користувачів. Зміни вводитимуть поступово.

19 жовтня соціальна мережа Instagram анонсувала ряд нових функцій, які будуть реалізовані на цьому тижні. Компанія робить Instagram зручнішим для користування, адже тепер через веб-браузер люди зможуть публікувати фото та відео, які тривають не більше однієї хвилини. В компанії зазначають, що таку функцію вже давно просять користувачі додатку, тому вона стане доступною для глобальної аудиторії в четвер, 21 жовтня. Про це повідомляє Tech Crunch.

Інші функції будуть додавати впродовж тижня. З’явиться функція «Collabs», яка дасть змогу двом користувачам публікувати спільні пости. Коли два користувачі «з’єднаються» для спільної публікації, вона з’явиться в обох профілях, матиме спільні перегляди, лайки та коментарі. Але на початку така функція буде доступною не для всіх.

Також в Instagram буду додані нові функції для Reels (аналог TikTok). Серед них - 3D-тексти пісень.

Важливо, що з 20 жовтня, соціальна мережа Instagram вирішила почати тестувати новий спрощений спосіб збору грошей для некомерційних організацій.

Раніше ми повідомляли про те, що компанія Facebook почала створювати метавсесвіт. Минулого місяця на його створення вже виділили 50 мільйонів доларів.

Також ми писали про те, що в Instagram запровадять нову функцію, яка буде захищати підлітків від шкідливого змісту та заохочувати їх "відпочити" від платформи.

Крім того ми повідомляли, як Facebook, Instagram і WhatsApp відновили роботу після збою, який стався 4 жовтня.

Реклама

Реклама