Інгулецький ГЗК організував ополонку в Кривому Розі

Інгулецький ГЗК організував ополонку в Кривому Розі - фото 1

Сьогодні, 19 січня, православні всього світу відзначають Водохреще. Багато вірян пірнають у крижану ополонку, щоб змити тягар минулих проблем та оновитися фізично та духовно. До цих заходів приєдналися й у Кривому Розі.

Хрещенські купання пройшли і на озері заказника "Візирка" у Кривому Розі. Любителі пірнати у крижану воду робили це з комфортом. Перевдягалися в наметах з підігрівом, а після занурення пили гарячі напої та пригощалися смаколиками. Все це до свята підготував Інгулецький ГЗК. На підприємстві Метінвесту поважають народні традиції та із задоволенням долучаються до організації святкових заходів для інгульчан та гостей району.

«Це — підтримка здоров'я, по-перше, а по-друге, — це гарний настрій, ділимося гарним настроєм, ініціюємо традиції, які не зовсім релігійні, більше на зразок здоров'я», — каже мешканець Кривого Рогу Сергій.

У святковому зануренні беруть участь цілими сім'ями.

«Емоції невимовні. Все тіло горить, кров кипить. Просто традиція у нас така сімейна», — ділиться враженнями мешканка Кривого Рогу Юлія.

Організатори подбали про дотримання карантинних вимог та безпеку пірнальників. На березі чергували бригади медиків та рятувальників.

Інгулецький ГЗК розвиває заказник "Візирка" понад 20 років. Підприємство займається благоустроєм та збереженням флори й фауни унікального туристичного об'єкту Криворіжжя.

Раніше ми писали, що потрібно знати про Водохреще?

Реклама

Реклама