Інфекційний контроль у Дніпрі: до медиків з ознаками ГРВІ звернулися 53 людини

20 травня, 13:44
Інфекційний контроль у Дніпрі: до медиків з ознаками ГРВІ звернулися 53 людини - фото 1

У міській інфекційній лікарні 14 осіб чекають результатів тестів на коронавірус.

У Дніпрі за медичною допомогою за добу звернулися 53 людини. В усіх — ознаки гострих респіраторних захворювань. Про це повідомила директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефедова.

За її словами, на сьогодні, 20 травня, у Дніпрі лабораторно підтверджено 346 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Ще 14 пацієнтів інфекційної лікарні № 21 чекають результатів обстеження на Covid-19.

«Чотири людини знаходяться під апаратом штучної вентиляції легень. Зараз маємо 167 негативних відповідей від систем ПЛР саме в 21-й інфекційній лікарні. 91 людина одужала», — повідомила Жанна Нефедова.


Медик також акцентувала: городянам необхідно дотримуватися правил карантину, не забувати про засоби індивідуального захисту і уникати місць скупчення людей.

Раніше ми писали, що кількість хворих Covid-19 в Україні за добу збільшилася на 354 особи.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: