Хорватія пом'якшила правила в'їзду в країну для іноземців: які умови

Хорватія пом'якшила правила в'їзду в країну для іноземців: які умови - фото 1

Українцям все одно доведеться надавати ПЛР-тест для в'їзду в Хорватію. Однак зробити тепер його можна буде за 72 години до перетину кордону. Такий режим буде діяти як мінімум до 15 червня.

Українці зможуть отримати дозвіл на в'їзд до Хорватії за наявності одного з таких документів:

- Довідка, яка підтверджує негативний ПЛР-тест. Його повинно бути зроблено не пізніше 72 годин до моменту перетину хорватського кордону. Також можна надати тест на антиген (не пізніше, ніж за 48 годин до в'їзду).

Раніше ПЛР тест необхідно було робити не пізніше 48 годин до в'їзду в країну, пише посол України в Республіці Хорватія Василь Кирилич.


- Сертифікат, який підтверджує двоетапну вакцинацію від COVID-19 однією з вакцин: Pfizer, Moderna, AstraZeneca.

- Якщо ви перехворіли на COVID-19 протягом останніх 180 днів і маєте відповідне підтвердження (медичну довідку, позитивний ПЛР-тест або тест на антиген) і вакциновані принаймні однієї дозою вакцини, то на 6 місяців звільняєтесь від необхідності надавати негативний ПЛР-тест або тест на антиген.

За відсутності одного з вищезазначених документів в'їзд до Хорватії може бути дозволено тільки за умови, якщо ви обов'язково будете перебувати на самоізоляції до моменту здачі тесту на території країни за свій рахунок.

Також українці можуть в'їхати до Хорватії з туристичною метою. Однак для цього необхідно буде надати документ, який підтверджує оплату готелю/апартаментів, яхти, або що ви володієте приватною власністю в країні.

Реклама

Реклама