Хортицю обіцяють перетворити на одне з чудес України

Хортицю обіцяють перетворити на одне з чудес України - фото 1

"Місце, де ти сильний" - новий слоган острова Хортиця. Бренд оновленої столиці козаччини - вперше показали у столиці. В основі - асоціації, пов’язані зі знаковим для України місцем.

Археологія, історія, культура - на будь-який туристичний смак, аби острів таки притягував магнітом відвідувачів.

Нині на острові розпочали велику реконструкцію. Офіс Президента, Мінкульт та компанія "МЕТІНВЕСТ" Ріната Ахметова - взялися ремонтувати Музей історії запорізького козацтва, прокласти туристичні маршрути, розбудувати сучасну інфраструктуру. Острів стане інклюзивним - доступним для кожного.

За 10 років обіцяють перетворити Хортицю на одне з чудес України.

«Це дійсно місце сили. Це колосальне джерело енергії - з одного боку. З іншого боку - це місце, яке може об'єднувати країну», - говорить гендиректор національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко.
«Все, що відбувається у 2021 році - це старт. Насправді завдання першого етапу - задати темп, створити символ трансформації, створити новий візуальний мова. Зробити це місце актуальним, модним, зробити його живим - наповнити життям. Потенціал божевільний - не тільки регіональний. Але і всеукраїнський та навіть міжнародний», - говорить директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікаціями SCM Наталія Ємченко.

Реклама

Раніше ми писали про те, що «Громада своїми руками» продовжує свою роботу на Дніпропетровщині.

Реклама