Хакери атакували українські урядові сайти та “Дію”

Хакери атакували українські урядові сайти та “Дію” - фото 1

У ніч з 13 на 14 січня відбулася глобальна хакерська атака на урядові сайти України.

З 13 на 14 січня невідомі здійснили масштабну хакерську атаку на сайти Кабміну та окремих міністерств. Про це повідомляє Українська правда.

Українців просять користуватися іншими інтернет-ресурсами, зокрема офіційними сторінками міністерств у соцмережах.

Наразі проводяться роботи з усунення несправності, а також кіберполіція розпочала розслідування.

Хакерська атака була здійснена на сайт Кабінету Міністрів, МЗС, ДСНС, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Мінветеранів, Мінзахисту довкілля та Держказначейства.

Також на сайті МЗС українською, російською та польською мовами з’явилося повідомлення про те, що особисті дані українців тепер будуть у загальному доступі в мережі.

Стартова сторінка МЗС - фото 207545

Стартова сторінка МЗС
Фото: Українська правда

«Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп'ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі», — йдеться у повідомленні хакерів.

Також присутнє зображення перекреслених прапора, герба та карти України.

Крім цього, повідомляється, що сайт держпослуг "Дія" також працює з перебоями, проте проблем із роботою застосунку "Дія" немає.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Українська правда

Реклама