"Група смерті": у Кривому Розі виявили організацію, яка доводила підлітків до суїциду

05 березня, 10:19
Фото: Національна поліція Дніпропетровської області - фото 1
Фото: Національна поліція Дніпропетровської області

Поліція зупинила діяльність телеграм-каналу, за допомогою якого 15-річна жителька Кривого Рогу схиляла неповнолітніх до суїциду і сама мало не наклала на себе руки.

Як з'ясували правоохоронці, телеграм-канал діяв із 21 лютого і налічував 500 осіб аудиторії. Діяльність здійснювалася з міста Кривий Ріг.

Коли адміністратор почав давати завдання учасникам наносити собі тілесні ушкодження, в ньому залишилися всього 13 людей. Вони надсилали фото поранень, після чого отримували подальші інструкції. Таких завдань могло бути понад п'ять на день.

 

Вилучили телефони, планшет і ноутбук - фото 159334

Вилучили телефони, планшет і ноутбук
Національна поліція Дніпропетровської області

3 березня поліцейські провели санкціонований судом обшук за місцем проживання 15-річної жительки Кривого Рогу, яка була адміністратором групи і давала завдання учасникам, і вилучили у неї телефони, планшет і ноутбук. За попередньою інформацією, 4 березня дівчина планувала накласти на себе руки.

За фактом злочину було відкрито кримінальне провадження за доведення до самогубства. Наразі правоохоронці встановлюють особу куратора та інших організаторів групи.

Шановні батьки! Будьте уважні до своїх дітей-підлітків, оскільки вони постійно знаходяться в соціальних мережах і схильні до впливу подібних груп. У підлітковому віці людина більш емоційно вразлива, і може статися трагедія!

Раніше ми писали про те, що стався скандал у школі Кам'янського: вчителька знайшла "мертві душі" у списках учнів.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор