Гроші на модернізацію: в Україні квитки на потяги подорожчають на 20%

01 березня, 15:13
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia - фото 1
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Ціна на квитки щомісяця буде зростати на 2%.

В Україні почали дорожчати квитки на потяги. Підвищення тарифу триватиме до кінця року, а гроші, які "Укрзалізниця" отримає з продажу квитків, обіцяють направити на оновлення поїздів і залізничної інфраструктури.

Так, підвищення вартості проїзду почалося з 1 березня і триватиме до кінця року. Щомісяця вартість квитків будуть підвищувати на 2%. В цілому за рік вартість подорожчає на 20%.

За ці гроші компанія планує провести модернізацію рухомого складу, а також залізничних шляхів. На це у 2021-му році інвестують понад 27 млрд гривень.

«"Укрзалізниця" планує на власних заводах виготовити три тисячі нових і модернізувати понад 5,4 тисячі вантажних вагонів. Також будуть модернізовані 157 локомотивів, здійснено реконструкцію близько 400 кілометрів залізничної колії, а також, коштом державного бюджету, буде замовлено 100 пасажирських вагонів», — відзначили в пресслужбі" Укрзалізниці".

Раніше ми писали, що "Укрзалізниця" почала продавати квитки на поїзди через чат-боти. Працюють вони в месенджерах Viber і Telegram.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: