"Громадська сила" створює нові стандарти життя у Дніпрі

18 серпня, 20:54
"Громадська сила" створює нові стандарти життя у Дніпрі - фото 1

Навколо – занепад, будинок десятками років без ремонтів, — каже Марина. Нещодавно люди взялися наводити лад. Та сил і ресурсів — обмаль, а роботи — багато. За підтримкою звернулися до "Громадської сили". Адже знають — Загід Краснов допоможе.

«Якщо більше б було таких людей, як Загід Краснов, то наше місто було б квітучим і красивим. І, звичайно, життя всіх людей, які живуть тут, було б упорядковане і комфортне», — ділиться жителька Дніпра Марина Островець.

Комунальні проблеми заважають нормально жити, працювати і відпочивати, — жаліються люди. Та якщо є бажання змінювати ситуацію — можливості знайдуться! "Громадська сила" завжди готова підтримати жителів та допомогти у прагненні покращити життя. Ремонти будинків, відновлення ліфтів і дахів, заміна комунікацій, благоустрій та озеленення дворів. Усі ці роботи проводять коштом фонду Загіда Краснова в усіх районах Дніпра.

«"Громадська сила" — це партія Дніпра. Ми звернулися до Загіда Геннадійовича Краснова за допомогою, і ми її отримали», — розповідає жителька Дніпра Тетяна Гладишко.

Загід Краснов упевнений: немає нічого неможливого, коли є бажання та згуртованість! І ініціатива людей — ключове.

«Якщо люди хочуть жити добре, якщо хочуть отримати для себе, для своїх дітей упорядковані двори, комфортні для життя будинки, то ми повинні бачити їх бажання і прагнення в дії. Але якщо людина сидить і нічого не робить, тільки критикує. Якщо вона хоче, щоб із неба щось їй упало в руки, щоб раптом стало все по-іншому, раптом, щоб вона опинилася у класному будинку, в класному дворі — так не буває», — впевнений лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

"Громадська сила" працює задля добробуту дніпрян уже понад 13 років. Будує майбутнє для своїх дітей, — каже Загід Краснов. І створює комфорт та нові стандарти життя.

«Ми самі будуємо ту країну, те місто, в якому ми хочемо жити. Це повинні люди розуміти. А ми зі свого боку, як "Громадська сила", готові завжди прийти, стати поруч із тими, які хочуть змінити своє життя, готові брати участь фінансуванням, оргроботою, юридичною допомогою, всім, що необхідно», — ділиться Загід Краснов.

 

Поділитися: