ОСББ —надійний спосіб піти від корупції і бездіяльності "Жилсервісу", — Загід Краснов

12 лютого, 14:11
ОСББ —надійний спосіб піти від корупції і бездіяльності "Жилсервісу", — Загід Краснов - фото 1

"Громадська сила" створює комфортні умови життя на ж/м "Західний". Тутешні двоповерхівки — повоєнні, і люди кажуть, що ремонтів вони відтоді і не бачили.

В будинках трухляві вікна, обшарпані фасади із щілинами в долоню. І це не кадри з фільму жахів.

“Будинку років 75 ...
Він уже просідає, це відчувається, в квартирах у нас тріщини", — розповідає місцева жителька Людмила Флашнер.


Тим часом жителі кажуть — квартплату "Жилсервісу" сплачують справно. Та от послуг зовсім не отримують. Куди йдуть їх гроші — люди не розуміють.

“Якість послуг "Жилсервісу-2" просто жахлива, ніхто нічого не робить. За комуналку я плачу щомісяця, боргів немає”, — скаржиться жителька Західного Тамара Розсипалова.


Жителі кажуть — платити за бездіяльність ЖЕКів просто втомилися. Допомоги шукають у "Громадській силі". Адже знають — Загід Краснов допомагає всім містянам. Реконструкція житлового фонду, благоустрій у дворах у всіх районах Дніпра — усе це вдається зробити лише за потужної підтримки "Громадської сили".

“Загід Краснов допомагає. Я їжджу по місту, бачу як упорядковують будинки, з його допомогою. Надія на нього”, — каже Людмила Флашнер.


Допомогу в такій складній ситуації люди отримали. Перший крок у реконструкції будинку зроблено. Та локальна допомога не вирішує таку масштабну проблему, — зауважує Загід Краснов.

“Те, що сьогодні Громсила по всьому місту допомагає у вирішенні проблем в житлових будинках — це, в принципі, локальна допомога. Це не може кардинально змінити ситуацію в місті або житлофонді, тому що ми це робимо з фонду Громсили”, — зазначив політик.


Мешканцям і таких проблемних будинків, і більш впорядкованих, Загід Краснов радить: єдиний вихід — це створювати ОСББ, йти від корумпованих "Жилсервісів" та спрямовувати кошти на вирішення проблем у власних будинках. А "Громадська сила" завжди готова допомогти.

“Потрібно йти з "Жилсервісів", створювати своє ОСББ. Ми готові допомогти під ключ створити ОСББ, ми готові надати фінансову допомогу на початковому етапі у вирішенні питань, що накопичилися. Але це повинна бути ініціатива самих людей. Якщо люди самі не будуть думати про якість свого життя, про якість життя своїх дітей, то, безумовно, чиновникам це і поготів не буде потрібно. За якість життя кожен з нас повинен сам боротися”, — закликав до активних дій лідер "Громадської сили".


Ольга Михайлова

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: