"Громадська сила" допомагає дніпрянам покращувати якість життя

29 вересня, 13:56
Актуально
Загід Краснов  - фото 1
Загід Краснов

Теплі квартири та менша плата за комуналку. “Громадська сила” продовжує за кошти власного фонду допомагати дніпрянам покращувати якість життя. Цього разу реконструювали багатоповерхівку на Янтарній. Замінили старі дерев'яні вікна на металопластикові.

«Нам холодно, опалення зараз дороге, тому треба все робити. Але ми не можемо зібрати кошти та зробити це за власний рахунок», — говорить мешканець багатоквартирного будинку на вулиці Янтарній.

Будинку на Янтарній — 44 роки, каже голова ОСББ. Тут уже утеплили технічні поверхи, замінили труби. Та не всі роботи — по кишені. Тож звернулися по допомогу.

«Після виборів, які пройшли, допомоги немає ніякої. Мені допомогла тільки “Громадська сила”. Ми звернулися до Кроснова Загіда Геннадійовича, і він нам дуже добре допоміг. Це вже другий рік поспіль він нам допомагає ставити вікна. Важливо те, що він використовує гроші не бюджетні, а саме свої», — сказала голова ОСББ Ліна Нанкевич.

Загід Краснов вважає важливим створити комфортні умови життя для дніпрян.

«Це упорядковані двори, низькі тарифи, це, щоб удома було тепло, або ж, щоб містяни отримували чисту питну воду. Тобто не технічну воду, за яку ми платимо за ціною питної води», — сказав лідер “Громадської сили” Загід Краснов.

Та поки, наголошує політик, про це не йдеться.

«Причиною цього є корупція. Я думаю, сьогодні у всіх гілок влади, а особливо правоохоронних органів, завдання — саме боротьба з корупцією. Як би ми не ставилися до слова “корупція”, як до чогось віддаленого від нас, але насправді це те, що нам не дає комфортного життя, про яке ми сьогодні мріємо. Це наше спільне завдання — перемогти корупцію. Тоді у нас буде все добре», — сказав лідер “Громадської сили” Загід Краснов.

Реклама

І влада має допомогти дніпрянам не лише словами, а і конкретними діями, додає Загід Краснов. Як робить “Громадська сила” вже понад 15 років власним коштом.

Реклама