"Громадська сила" підтримує дніпрян в бажанні змінити якість життя на краще

"Громадська сила" підтримує дніпрян в бажанні змінити якість життя на краще - фото 1

Ґанок і комунікації, що розвалюються, а ще трухляві вікна. Таких під'їздів на житловому масиві "Парус" чимало, — кажуть люди.

Згадують: їх дому вже більше 40 років і капітального ремонту навіть старожили не пам'ятають.

«Із дня заселення у нас ремонту не було. Я вже три роки борюся. Ми куди не зверталися, нам ніхто не допомагав. Просадка йде і незрозуміло, чому так. Може десь порив», — розповідає жителька Дніпра Алла Ішутина.


У будинку створили ОСББ, але, кажуть, коштів на ремонт не вистачає. За допомогою звернулися до лідера "Громадської сили" — Загіда Краснова. Люди кажуть: неодноразово чули про його комплексну програму з реконструкції будівель.

«Реконструкція будівель — це комплексна програма "Громадської сили", яка реалізується вже багато років. Перш за все ми допомагаємо тим будинкам або жителям, які самоорганізувалися, які хочуть щось змінити у своєму житті, підняти рівень і якість життя у своїх будинках. Які для цього роблять перші кроки, але у них не вистачає матеріальної можливості. Вони звертаються в "Громадську силу", і ми готові завжди їх підтримувати», — ділиться лідер "Громадської сили" Загід Краснов.


Роботи провели на умовах співфінансування, адже відремонтувати під'їзд за свій кошт для людей — дорого.

«"Громадська сила" і конкретно Загід Краснов — останній шанс вже, тому що у нас інших варіантів немає. Люди не можуть відремонтувати свої власні під'їзди, зараз таке матеріальне становище», — розповідає жителька Дніпра Юлія Терентьєва.


Сидіти склавши руки — не найкраща ідея. Змінити побут на краще можна власними силами, — впевнений лідер "Громадської сили".

«Виходячи з того, що ні у міста, ні в центральної влади немає комплексної програми з реконструкції житлового фонду, потрібно не сидіти склавши руки, а вже почати самостійно щось робити. Ту допомогу, яку вони б хотіли отримати, не маючи можливості все це зробити самим, ми як "Громадська сила" готові завжди допомагати», — розповідає Загід Краснов, лідер "Громадської сили".

Юлия Звягинцева

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама