Громади Дніпропетровщини зможуть приєднатися до проєкту з дигіталізації

Громади Дніпропетровщини зможуть приєднатися до проєкту з дигіталізації - фото 1

Громади Дніпропетровщини зможуть взяти участь у швейцарсько-українськиому проєкті EGAP. Його мета — перевести роботу органів місцевого самоврядування у цифровий формат.

Як повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА, громад-учасників відберуть за результатами спеціального конкурсу.

"Основна мета проєкту — розвиток електронного управління та електронної демократії в селах. Все для ефективного діалогу місцевої влади і суспільства у постійному режимі. Щоб жителі могли впливати на розвиток ОТГ прямо зі свого смартфона, а отримання адмінпослуг стало легким і зручним. Реалізація проєкту розрахована до 2023 року. Після —пілотні громади поділяться з іншими ОТГ власними історіями успіху", — зазначили в департаменті.

Так, протягом чотирьох років громадам допомагатимуть в галузі цифрової трансформації, проводячи тренінги з представниками місцевої влади та громадськими активістами. Також ОТГ нададуть необхідне програмне забезпеченням і сучасне обладнання.

Передусім, IТ-підтримка буде надаватися місцевим ЦНАПам. Врахують і особливості зручного доступу до адмінпослуг людей з інвалідністю.

Зазначимо, що до цього проєкту зможуть приєднатися дві громади Дніпропетровщини. Які саме, покажуть результати конкурсу.

Для того, щоб взяти участь, потрібно оформити заявку і відправити її на електронну адресу [email protected] Дедлайн — 31 січня 2020 року, 23:00.

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині від грипу вакцинувалися більше 21 тис. людей На сьогодні щеплення від грипу зробили 21, 5 тисяч жителів нашої області. Як повідомили в департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації, в кінці місяця очікується пік епідемії грипу і ГРВІ, а вакцинація — це найкраща профілактика захворювання.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні й важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в
Telegram.

Реклама