«Громада своїми руками» продовжує свою роботу на Дніпропетровщині

30 липня, 20:20
Актуально
«Громада своїми руками» продовжує свою роботу на Дніпропетровщині - фото 1

Покращити амбулаторію чи зробити ремонт у місцевій школі. І все за грантові кошти. Проєкт «Громада своїми руками» від компанії ДТЕК продовжує свою роботу на Дніпропетровщині. Переможців нагородили у Покровській ОТГ.

«19 проектів було подано на конкурс від покровської громади. І отримали перемогу 10 проектів. Конкурс «Громада своїми руками» реалізовується при фін підтримці компанії ДТЕК майже по всій території України. В Покровській громаді фонд конкурсу 720 тисяч гривень», - говорить адміністраторка конкурсу «Громада своїми руками» у Покровській ОТГ Юлія Стадник.

Зі своїм проєктом перемогла і пані Віта. Жінка – директорка місцевої амбулаторії. Каже, заклад обслуговує 600 дітей. Під час прийому малюки годинами чекають черги до лікаря. Хоче відкрити для них кімнату «матері та дитини».

«Зараз всі сидять в коридорі разом з батьками. Малюкам це нудно. Дехто починає плакати. В нас кімната є, але вона без ремонту. Тому там потрібно повністю ремонт в цій кімнаті, в першу чергу. Ну а потом зрозуміло облаштувати меблями. Кошторис складає 79 тисяч гривень», - говорить директорка місцевої амбулаторії Віта Матюк.

Над реалізацією своїх проєктів конкурсанти вже працюють. Це ініціативи у сфері охорони здоров'я, освіти та благоустрою населених пунктів. Закінчити мають до грудня.

Проєкт «Громада своїми руками» проходить саме в тих регіонах, де веде свою діяльність компанія ДТЕК. У Покровській ОТГ працює найбільша в Україні сонячна електростанція. Її потужності достатньо аби забезпечити 200 тисяч будинків.

«У зв'язку з цим ДТЕК надає всіляку допомогу по благоустрою та поліпшення побуту населення. Покровська СЕС займає території 437 га, потужність 240 мегават», - зазначає директор Покровської СЕС Андрій Литвинович.

Програмі «Громада своїми руками» вже 8 років. За цей час компанія ДТЕК інвестувала понад 30 мільйонів гривень у розвиток селищ. Було реалізовано близько півтори тисячі проєктів.

Реклама

Раніше ми писали про те, що новозбудований стадіон у Придніпровському відкрили футбольним матчем.

 

 

 

 

Реклама