Гравець збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів під час гри

Гравець збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів під час гри - фото 1

В кінці 1-го тайму футболіст збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів і впав. Лікарі довго реанімували його і відвезли зі стадіону.

На 43-й хвилині матчу Данія — Фінляндія сталося шокуюча подія. Гравець збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів і впав на поле. Ніякої боротьби або контакту з іншими гравцями в цей момент не було. Лікарі близько 10 хвилин реанімували футболіста і після цього шпиталізувалі його.

Эріксен залишав стадіон у свідомості - фото 174885

Эріксен залишав стадіон у свідомості

Пізніше в мережі з'явилися фотографії, на яких видно що гравець покидав стадіон у свідомості. На даний момент Еріксон знаходиться в госпіталі, стан у нього стабільний, - повідомляється в офіційному твіттері УЄФА Євро-2020.

На вимогу гравців обох команд матч буде відновлено сьогодні ввечері о 21:30. Будуть зіграні останні чотири хвилини першого тайму, потім буде 5-хвилинна перерва та другий тайм.