Грані. Випуск від 27.01.2020. Про небезпеки на дорогах Дніпропетровщини

В Україні протягом минулого року в ДТП загинули понад 3000 осіб. кожні три години гине одна людина. Ці жахливі цифри нікого не лякають і нічому не вчать. Порушуючи правила дорожнього руху, кожен упевнений, що його біда омине.

Сегодня дискутируя в соцсетях об опасности коронавируса мы забываем про елементарные правила безопасности на дорогах и превышаем скорость, забываем про безопасную дистанцию, переходим дорогу на красный. Первый месяц этого года 2020 уже отметился несколькими резонансными ДТП. Не стал исключением и сегодняшний день - в Подгородном автомобиль на пешеходном переходе сбила маму с 12-летним сыном, оба в больнице.
Об аварийности на дорогах говорим на 34 телеканалы в "Грани"

Сьогодні, дискутуючи в соцмережах про небезпеки коронавірусу, ми забуваємо про елементарні правила безпеки на дорогах і перевищуємо швидкість, забуваємо про безпечну дистанцію, переходимо дорогу на червоне. Перший місяць цього 2020 року уже відзначився декількома резонансними ДТП. Не став винятком і нинішній день — в Підгородному автомобіль на пішохідному переході збив маму з 12-річним сином, обоє у лікарні.

Про аварійність на дорогах говоримо на 34 телеканалі у "Гранях".

Хочете отримувати оперативні й важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама