Грані. Випуск від 18.03.2020. Все найважливіше про епідемію коронавирусу

19 березня, 16:57

Чи буде зі мною і моєю родиною все добре? Що насправді чекає на мене і мою сім'ю? Як швидко все пройде? Що буде вже сьогодні ввечері, завтра зранку?

В поисках ответов на вопросы, которые больше всего беспокоят — мы по несколько раз в день возвращаемся к обновленной информации о коронавирусе. Мы боимся пропустить ключевые советы о поведении во время кризиса, новые вызовы и новые возможности. Ищем авторитетные ответы, в первую очередь у авторитетных людей. Понятные ответы на простые и сложные вопросы от тех, кому доверяем в "Гранях" на 34 телеканале — Сергей Рыженко, главный врач Мечникова, а также Татьяна Перцева, руководитель ГУ "Днепропетровская медицинская академия МЗ", доктор медицинских наук, профессор, член-корреспондент Национальной академии медицинских наук.

У пошуках відповідей на запитання, які найбільше турбують — ми по кілька разів на день повертаємося до оновленої інформації про коронавірус. Ми боїмося пропустити ключові поради щодо поведінки під час кризи, нові виклики та нові можливості. Шукаємо авторитетні відповіді, перш за все в авторитетних людей. Зрозумілі відповіді на прості та складні запитання від тих, кому довіряємо в "Гранях" на 34 телеканалі — Сергій Риженко, головний лікар Мечникова, а також Тетяна Перцева, керівник ГУ "Дніпропетровська медична академія МОЗ", доктор медичних наук, професор, член-кореспондент національної академії медичних наук.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: