“Гра в кальмара” на вулицях Південної Кореї: приєдналися десятки тисяч людей

Мітинги у Південній Кореї. Фото: The Insider - фото 1
Мітинги у Південній Кореї. Фото: The Insider

Тисячі членів профспілок у костюмах із культового серіалу “Гра в кальмара” від Netflix, зійшлися на вулицях по всій Південній Кореї.

Сьогодні, 20 жовтня, майже 80 тисяч членів профспілок Південної Кореї зібралися на вулицях у 13 різних містах. Вони звернулись до уряду країни з проханням ввести кращі умови праці для нерегулярних працівників і підвищити мінімальну заробітну плату. Багато хто з учасників був одягнений у костюми з серіалу “Гра в кальмара”. Про це повідомляє The Insider.

Тільки в Сеулі (столиця Південної Кореї) на протести зібралося приблизно 27 000 людей. Через це, місцева влада прийняла рішення розмістити близько 12 000 офіцерів для контролю натовпу.

“У “Грі в кальмара” ви бачите персонажів, які намагаються вижити після звільнення на роботі, намагаються керувати перекусними зі смаженою куркою або працюють водіями. Це нагадало мені моїх співробітників, які померли”, – сказав Лі Чанг-кеун.

Лім Юн Сук, керівник Корейського бюро Channel News Asia, пише у Twitter, що деякі працівники профспілок порівнюють себе із персонажами популярного серіалу, адже "вони теж намагаються заробляти на життя".

Оригінальний медіапродукт від Netflix, привернув світову увагу з моменту виходу на стрімінговій платформі в середині вересня. Шоу припало до душі і деяким глядачам у Південній Кореї. Адже люди тут працюють в середньому 44,6 години на тиждень, що перевищує кількість середніх робочих годин на тиждень (32,8) у країнах-членах ОЕСР.

"Деякі сцени було дуже важко дивитися", — сказав ABC News Лі Чанг-кеун, колишній працівник південнокорейської компанії Ssangyong Motors, яка звільнила тисячі співробітників під час подання заяви про захист від банкрутства у 2009 році.

Зібравшись на вулицях міста, люди порушили сувору політику країни щодо соціального дистанціювання у зв’язку з пандемаєю COVID-19, яка дозволяє збиратись до восьми осіб, якщо до групи входять чотири повністю вакциновані особи та до 10 осіб в інших регіонах, повідомляється у Reuters.

Усі мітинги в Сеулі та навколо нього заборонені відповідно до жорстких заходів соціального дистанціювання.

Президент Кореї Мун Чже Ін закликав працівників не збиратися на мітинги, щоб запобігти поширенню COVID-19.

“Гра в кальмара” – південнокорейський серіал. Він знаходиться на першому місці за популярністю на стримінговій платформі Netflix у майже 100 країнах, зокрема і в Україні. За чотири тижні цей медіапродукт переглянули 111 мільйонів користувачів.

Головний герой серіалу — 40-річний Сонґ Джі-гун, що безнадійно застряг у боргах. Він не може купити навіть подарунок на день народження своєї доньки, тому йому доводиться просити гроші у своєї старенької матері. Крім того, герой заборгував кругленьку сумму корейській мафії.

Справи Сонґ Джі-гуна кепські. Тому коли йому пропонують шанс виграти велику суму грошей, він одразу ж погоджується, навіть не вникаючи у суть пропозиції. Від цієї миті він стає гравцем під номером 456.

Він і ще 455 гравців опиняються зачиненими в одній кімнаті. В кожного з них своя важка історія, та всіх об’єднує один факт — їм бракує грошей. Правила гри дуже прості: виграти у шести дитячих іграх і отримати величезний грошовий приз. Хто не справляється, того вбивають.

Реклама

Реклама