Гоструда области расследует смертельный случай на работе

09.11.2017, 10:13
Гоструда области расследует смертельный случай на работе - фото 1

Погиб мужчина

На сайте 34.ua вчера была опубликована новость «На Днепропетровщине сотрудник службы автодорог погиб на работе». Такой заголовок не совсем корректен, так как может ввести в заблуждение читателя. Исходя из информации, размещенной на сайте ГУ Гоструда в Днепропетровской области, не уточняется, в какой именно области погиб человек. Информация, представленная в новости, может быть истолкована неверно. В исходном тексте новости нет указаний, где именно погиб человек и чьим сотрудником конкретно он является.

«Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 06 листопада 2017 року з працівником служби автодоріг, 1961 року народження.

Розслідується смертельний нещасний випадок з працівником служби по ремонту і утриманню доріг.

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 06 листопада 2017 року з працівником служби автодоріг, 1961 року народження.

За наданою інформацією 06 листолпада 2017 року під час виконання робіт, здійснився наїзд автотранспортним засобом на працівника, внаслідок чого постраждалий отримав травми несумісні з життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності», - говорится в сообщении на сайте ГУ Гоструда в Днепропетровской области.

РЕКОМЕНДУЕМ