Гороскоп на рік за Східним календарем: що чекає на Щурів, Биків, Тигрів та Кроликів?

05 січня, 17:07
Гороскоп на рік за Східним календарем: що чекає на Щурів, Биків, Тигрів та Кроликів? - фото 1

Ось і прийшов 2021-й! Скільки надій у нас на нього! Адже минулий рік був дуже складним і чимало нас навчив. Новий Рік — це час невичерпних можливостей, сміливих сподівань та здійснення мрій!

Крім того, на зміну Пацючку, що наробив стільки галасу, приходить спокійний і поміркований Бик. Він надійний, позитивний, поважає стабільність і цінує достаток. Бик дещо впертий, але при цьому володіє здоровим глуздом. А ще він добрий і справедливий, тому цілком можна розраховувати на його великодушність.

А ось на що сподіватися всім нам залежно від року народження за Східним календарем? Адже у кожного знаку свої риси, сильні та слабкі сторони.

Наскільки прихильним або нетерпимим буде Білий Металевий Бик до різних рис людей?

Не важко зрозуміти, що почати треба з володаря минулого року, який поступається місцем на троні і передає кермо влади Бику. Щур бідувати в 2021-му точно не буде! Але для цього потрібно зробити акцент на минулих напрацюваннях. Вам краще утриматися від переїздів та зміни роботи.

Шановні Щурики, пам’ятайте: не варто гнатися за журавлем у небі. Краще берегти те, що маєте! Ось така вона — східна мудрість!

Ви вже здогадуєтесь, для кого настає зоряний період у всіх сферах… Звичайно ж, для народжених у рік Бика! Вони будуть кататися в земних благах, як сир у маслі. Можна всерйоз задуматися про розвиток кар'єри, вкладення фінансів, хороший відпочинок і поповнення в родині.

Успіх буде супроводжувати Биків усюди! А враховуючі вашу працелюбність, ви здатні досягти будь-яких цілей!

А ось від кого 2021-й рік вимагатиме серйозних зусиль і трансформації, так це від Тигрів! На вас чекає суперечливий рік. Ваші головні противники — агресія і нетерпимість. Боріться з ними, вчіться відчувати інших людей та будьте безкорисливими! Така робота над собою дозволить досягти гармонії.

Крім того, ваші життєлюбність, любі Тигрята, й оптимізм припадуть до душі господареві року, а значить можна сподіватися на його допомогу!

Активний, цікавий період намічається у доброзичливих та комунікабельних Кроликів! Вони будуть у центрі уваги та отримають надійну підтримку колег і друзів. мна тих, хто не буде засиджуватися на одному місці та проявить ініціативу, чекатимуть дуже приємні сюрпризи! Рік Металевого Бика порадує вас стабільністю в роботі.

Улюблена справа принесе Кроликам постійний дохід та задоволення. Тож готуйтеся до приємностей!

Поділитися: