Гороскоп на рік за Східним календарем: що чекає на Мавп, Півнів, Собак та Кабанів?

07 січня, 17:07
Гороскоп на рік за Східним календарем: що чекає на Мавп, Півнів, Собак та Кабанів? - фото 1

Ось і прийшов 2021-й! Скільки надій у нас на нього! Адже минулий рік був дуже складним і чимало нас навчив. Новий Рік — це час невичерпних можливостей, сміливих сподівань та здійснення мрій!

Крім того, на зміну Пацючку, що наробив стільки галасу, приходить спокійний і поміркований Бик. Він надійний, позитивний, поважає стабільність і цінує достаток. Бик дещо впертий, але при цьому володіє здоровим глуздом. А ще він добрий і справедливий, тому цілком можна розраховувати на його великодушність.

А ось на що сподіватися всім нам залежно від року народження за Східним календарем? Адже у кожного знаку свої риси, сильні та слабкі сторони.

Наскільки прихильним або нетерпимим буде Білий Металевий Бик до різних рис людей?

Бик не стерпить лукавства, що властиве невгамовним і вертким Мавпам. Тож намагайтеся виконувати свої обов'язки сумлінно та відповідально. Це гарантує вам багато приємних моментів — як у діловій сфері, так і в справах амурних! Щедрий та добрий Бик посприяє тому, щоб ви забули про свої проблеми. Адже цього року всі вони з успіхом вирішаться. Друзі та рідні надаватимуть всіляку підтримку Мавпочці, а начальство поважатиме.

Розраховувати на приємні бонуси, особливо в сфері фінансів і роботи, може Півень! У 2021-му ви маєте досить великі шанси сколотити завидний капітал. Задумайтесь, куди можна витратити свої заощадження. Важливо не спустити все в один момент. Та й взагалі, у вас один із найбільш позитивних прогнозів серед усіх знаків. Справа в тому, що за своїми рисами Півень повністю поєднується з Биком… Тож усі обставини складатимуться на вашу користь. Можна лише по-доброму вам позаздрити!

Дещо неспокійним, але однозначно цікавим 2021-й рік буде для Собаки!

Ви сповнені азарту та нових ідей, які відразу хочеться реалізувати. Втім, постарайтеся в крайнощі не кидатися. Золота середина — ось що вам потрібно!

Бик обіцяє Собакам чимало перспектив! У певні моменти ви зможете реалізувати себе й кардинально переламати ситуацію на свою користь. Як бачите, все у ваших руках!

У 2021-му проблема вибору часто поставатиме перед людьми, народженими в рік Кабана. Не поспішайте рубати з плеча і завжди залишайте шлях для відступу. Також астрологи радять представникам знаку бути щирими — Бик це обов'язково оцінить.

Наполеглива щоденна праця дозволить Кабанчику досягти успіхів вже в середині року. Удача цього разу вам посміхнеться, і ви досягнете всього бажаного!

Поділитися: