Гороскоп на рік за Східним календарем: що чекає на Драконів, Змій, Коней та Кіз?

06 січня, 17:07
Гороскоп на рік за Східним календарем: що чекає на Драконів, Змій, Коней та Кіз? - фото 1

Ось і прийшов 2021-й! Скільки надій у нас на нього! Адже минулий рік був дуже складним і чимало нас навчив. Новий Рік – це час невичерпних можливостей, сміливих сподівань та здійснення мрій!

До того ж на зміну Пацючку, що наробив стільки галасу, приходить спокійний і поміркований Бик. Він надійний, позитивний, поважає стабільність і цінує достаток. Бик дещо впертий, але при цьому володіє здоровим глуздом. А ще він добрий і справедливий, тому цілком можна розраховувати на його великодушність.

А ось на що сподіватися всім нам залежно від року народження за Східним календарем? Адже у кожного знаку свої риси, сильні та слабкі сторони.

Наскільки прихильним або нетерпимим буде Білий Металевий Бик до різних рис людей?

На справжні дива у 2021-му році може розраховувати найзагадковіший знак Східного Гороскопу — Дракон! Нарешті здійсняться ваші мрії, якщо не всі, то найголовніші — точно! Дуже позитивними будуть зміни в любовній сфері — можливе навіть одруження! Та й у бізнесі ви здатні досягти приголомшливих успіхів.

Станеться це завдяки вашим новаторським методам роботи. Не бійтеся своїх сміливих ідей!

Надійність Бика, а також його здатність бути опорою повністю підкорить Змію! На вас чекає сприятливий рік за умови, що ви будете покладатися на інтуїцію, а не поради ззовні. У стосунках все буде відмінно, варто лише проявити лояльність та гнучкість.

Протягом року ви буде намагатися у всьому догодити Бику, а той, зі свого боку, закриватиме очі на дрібні недоліки Змійки. Тож тандем буде дуже вдалим і продуктивним!

За доброту, щирість і бажання допомогти оточенню Бик щедро винагородить Коня. Втім, ви маєте залишатися працьовитими, і в жодному разі не перекладати свої обов'язки на плечі інших людей. Щастя вже стукає у ваші двері — просто відчиніть їх! Вам у 21-му році забезпечений відмінний настрій та оптимізм, яким Конячки здатні заразити всіх навколо. І дуже хочеться, щоб у цьому ви досягли успіху, адже добряча порція оптимізму потрібна всім нам!

Рік Бика приготував чимало сюрпризів для своєї повної протилежності за характером — Кози! Вам необхідно зібратися з думками і не втрачати концентрації! Тоді ви з легкістю подолаєте будь-які труднощі. До речі, допомогу в цьому можуть надати друзі. В ослбистому житті Кози все просто чудово! Проблеми та суперечки вирішаться, а самотні зустрінуть свою любов.

Поділитися: