Гороскоп на 9 серпня

Гороскоп на 9 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 9 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Не варто братися за вирішення складних завдань, уважно поставтеся до ділових паперів. Не варто піддаватися порожнім обіцянкам і довіряти неперевіреній інформації.

Телець (21 квітня - 20 травня)
День підійде для пошуку інформації та конструктивного спілкування. Не варто конфліктувати і сваритися. Вечір бажано провести в колі рідних і близьких. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Хороший день для того, щоб проявити себе на роботі. У вільний час займіться творчістю. Приділіть час пошуку корисної інформації.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні вам може надійти приваблива пропозиція щодо роботи. Але не варто йти на ризики. На любовному терені можливі зміни.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні варто більше часу приділити роботі з інформацією. Не варто йти на ризики. Цього дня може бути конфлікт із другою половинкою, постарайтеся його уникнути.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сприятливий день для змін у професійній діяльності. Варто правильно розпланувати свій час і йти до своєї мети. Хороший день для нових знайомств.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сприятливий день для романтичного спілкування і налагодження амурних справ. Варто прислухатися до своєї інтуїції і діяти за "покликом серця".

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні варто дотримуватися всіх правил дипломатії у спілкуванні з людьми. Зверніть увагу на своє здоров'я, особливо це стосується людей, які страждають на гіпертонію.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні на професійній ниві можуть з'явитися цікаві перспективи. Не варто відкладати рішення, дійте швидко. Потрібно бути більш рішучим і впевненим у собі.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні варто зайнятися плануванням. Не варто ігнорувати поради і настанови більш досвідчених людей. Слідкуйте за здоров'ям.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сприятливий день для обговорення ділових питань. Сьогодні доведеться затратити більше зусиль на справи, які раніше давалися легко.

Реклама

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сприятливий день. Сміливо плануйте вирішення складних завдань. Хороший день для того, щоб зайнятися своїм здоров'ям.

Реклама