Гороскоп на 31 серпня

Гороскоп на 31 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 31 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Постарайтеся менше займатися паперовою рутинною роботою. Такого роду заняття віднімуть у Вас багато життєвої енергії і сил, а це може призвести до подразнення. Можливо, до Вас звернуться за допомогою. Не варто відмовляти.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Постарайтеся сьогодні не перепрацьовувати. Любовні протиріччя зможуть вирішитися тільки в тому випадку, якщо Ви спробуєте розібратися в причині. Постарайтеся врахувати думку оточуючих.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Справи сьогодні йтимуть добре, можна навіть ризикнути, але головне не переборщити. У любовних відносинах все стабільно, але не варто шукати проблему там, де її немає. Ви ризикуєте образити кохану людину.

Рак (22 червня - 22 липня)

У прийнятті рішень варто порадитися з людьми, яким Ви довіряєте. Цілком можливо, що Ви об'єктивно чогось не помічаєте. Сьогодні Ви сповнені сил, але дуже легко втратити їх, розпорошуючись на неважливі справи.

Лев (23 липня - 23 серпня)

З'ясовувати стосунки сьогодні не варто. Ви ризикуєте програти. Конструктивізм і реалізм допоможуть Вам у вирішенні питань на роботі. Увечері варто згадати про хобі і приділити улюбленому заняттю час.

Діва (24 серпня - 23 вересня)

У Вас розмірений і спокійний день. Але не варто нариватися на конфлікти з неврівноваженими людьми або начальством. У цілковитій безпеці Ви зможете себе відчути тільки в колі сім'ї.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Сьогодні постарайтеся нікого ні з ким не обговорювати. У тому числі і свої проблеми виносити на загальний огляд не варто. Дуже сприятливий день для всього, що пов'язано з любовними взаємини. Якщо є можливість - присвятіть день другій половині.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

В амурних справах Вас може чекати негатив, але якщо Ви зможете стримати свій запал, уникнути сварок і конфліктів вдасться. Просто постарайтеся більше часу приділити своїм близьким. Якщо Ви станете нехтувати інтересами інших людей, цілком ймовірно, що може спливти стара образа.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Душевна рівновага і гарний настрій - ось Ваші супутники сьогодні. Відмінний день для побудови планів на найближче майбутнє. Не відмовляйте собі в дрібних приємних покупках.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

У Вас можуть виникнути проблеми зі спілкуванням, але Ваші дипломатичні здібності допоможуть Вам їх уникнути. Постарайтеся менше спілкуватися з начальством. Займіться своїм здоров'ям.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

У Вас сприятливий час для того, щоб налагодити любовну сторону життя. Ваша наполегливість допоможе Вам і на цій ниві. Якщо у Вас є можливість взяти тайм-аут сьогодні - активний відпочинок підійде найкраще.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Сьогодні сприятливий день для переговорів. Не варто звертати увагу на людей які Вас дратують, постарайтеся уникати конфліктів і не приймати близько до серця образливі слова. Сприятливий день і для здійснення покупок, які Ви планували.

Реклама

Реклама