Гороскоп на 31 березня

31 березня, 07:30
Гороскоп на 31 березня - фото 1

Астрологічний прогноз на 31 березня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні не варто навантажувати себе фізичними та розумовими справами. Постарайтеся не втручатися в чуже життя. Дуже уважно поставтеся до свого здоров'я.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні не варто розслаблятися, інакше ви ризикуєте втратити свої позиції. Постарайтеся уникнути суперечок і сварок із начальством. Уникайте людей, які постійно скаржаться.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні надійде приваблива пропозиція, але варто раціонально зважити всі "за" і "проти". Слідкуйте за тим, що говорите. Ваш девіз на сьогодні — "Слово — не горобець, вилетить — не впіймаєш".

Рак (22 червня - 22 липня)
Сприятливий день для творчої та фізичної активності. Колективна робота сьогодні піде на користь.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні варто правильно оцінити ситуацію і переконати оточення у своїй правоті. Бережіть своє здоров'я. Не варто перевтомлюватися, зверніть увагу на суглоби і нирки.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Дуже суперечливий день. Варто придивитися до людей, які вас оточують. Проявіть обережність, починаючи нові справи.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні сприятливий день. Хороший час для важливих переговорів і підписання ділових паперів. Ваша думка сподобається керівництву і буде схвалена колегами.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Постарайтеся не спілкуватися з людьми, які можуть зіпсувати вам настрій. Приділіть час справам, які вам до душі. Поверніться до вирішення завдань, які ви відклали на потім.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні можуть виникнути труднощі на роботі. Постарайтеся не братися за нові справи. На любовному терені на вас чекають романтика і новий виток відносин.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні варто працювати вдумливо і розмірено над вирішенням завдань. Не зривайтеся на людей, які вас оточують. Вдалий період для нових знайомств.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні сприятливий день для нових знайомств. Будьте уважні з фінансами. Намагайтеся не брати і не давати гроші в борг.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні ваші плани можуть зруйнуватися, але не варто впадати у відчай. Це навпаки може принести удачу. Не потрібно давати обіцянок і сподіватися на інших.

Поділитися: