Гороскоп на 30 грудня

30.12.2020, 07:30
Гороскоп на 30 грудня - фото 1

Астрологічний прогноз на 30 грудня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні в професійній діяльності змін не передбачається, але не варто братися за вирішення серйозних завдань або за нові справи. Благополучний день для планування.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні ви зможете досягти успіху на трудовому і любовному теренах, але варто докласти зусиль. Цього дня може відбутися важлива зустріч, тому намагайтеся перебувати на людях.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Варто проявити ініціативу, але не перестарайтеся. Уникайте суперечок і конфліктних ситуацій. Ваші оптимізм і впевненість допоможуть знайти нових союзників.

Рак (22 червня - 22 липня)
Вам сьогодні варто забути про свої бажання і згадати про повинність. День підійде для досягнення домовленостей.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні може відбутися таке — надудача на роботі і провал в особистому житті. Тому варто всіляко уникати сварок і конфліктів. Робити потрібно лише те, про що ви не пошкодуєте.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сьогодні сприятливий день для переговорів, але не варто тиснути на опонента або всіляко намагатися його переконати. Ваші союзники і друзі допоможуть у вирішенні складних завдань.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні ви зможете досягти успіхів. На любовному терені на вас чекауть романтика і приємні сюрпризи. Сприятливий день для великих угод і покупок.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні варто запланувати великі цікаві справи. Дуже корисними виявляться робота з інформацією, читання, листування з друзями і партнерами.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Хороший день для нових знайомств. За нові проєкти і справи варто братися з обережністю. Проявіть милосердя, не варто відмовляти в проханнях.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні варто присвятити день вирішенню завдань, які стосуються вашого особистого життя. Хороший день для переговорів і планування. Постарайтеся стримувати свої емоції, вони можуть перешкодити.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні варто бути обережним, приймаючи важливі рішення. Ваш девіз на сьогодні: «Сім разів відміряй, один — відріж». Сподіватися варто лише на свої сили.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні варто дотримуватися чесних правил. Будь-який, навіть невеликий обман, може сильно нашкодити вашій репутації і вирішенню завдань. Хороший день для переговорів.

Поділитися: