Гороскоп на 28 вересня

Гороскоп на 28 вересня - фото 1

Астрологічний прогноз на 28 вересня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Сьогодні найбільш вдалий момент для спілкування з близькими родичами. Вечір добре провести наодинці з коханою людиною. При зустрічі не скаржтеся на життя, а краще обговоріть стан справ і реальні способи виходу зі складних ситуацій

Телець (21 квітня – 20 травня)

Відносини з колегами та підлеглими будуть змінюватися не в кращий бік. Не виключаються сварки, конфлікти. Постарайтеся проявити розуміння і не чинити тиск на оточуючих. Зосередьтеся на службові обов'язки, не відволікайтеся на порожні розмови.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Сьогодні Близнюки будуть безсилі перед спокусами та надмірностями будь-якого роду, що погано позначиться на їхньому здоров'ї. Не допускайте нерозумної, навіженої поведінки, оскільки наслідки виявляться вкрай негативними.

Рак (22 червня – 22 липня)

Сьогодні несприятливі господарські справи, серйозні розмови та обмін думками з оточуючими. Бажання довести щось іншим людям викличе зворотній ефект. Не нав'язуйте близьким своєї думки, бо не всі ваші нововведення будуть сприйняті близькими з розумінням.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Положення планет внесе напруженість в контакти з братами й сестрами, сусідами. Проявиться скупість через бажання убезпечити своє майбутнє. Після полудня не виключений конфлікт з кимось із родичів або приятелів, тому краще свідомо уникати обговорення гострих питань. Налаштуйтеся на те, що вам доведеться розлучитися зі значною сумою грошей.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Профілактичні заходи щодо зміцнення здоров'я принесуть користь особливо тим, хто страждає на ревматизм і болями в стегнах. Вам будуть дуже корисні спеціальний комплекс фізичних вправ, відвідування басейну. Найбільш сприятливі фізичні вправи на свіжому повітрі.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Положення планет сприяє прояву і розвитку естетичних потреб Терезів. Відвідування громадських розважальних заходів багато в чому буде пов'язано з бажанням "на людей подивитися і себе показати". Відстежуйте появу цікавих фільмів, відвідуйте концерти, художні виставки. Емоційне та естетичне задоволення наповнить вас життєвою енергією.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

До кінця місяця теми любові й грошей будуть взаємопов'язані. Любов у цей період не потерпить убогих декорацій і бідних почуттів. Чоловіки підкуплять жінок своєю щедрістю і тим, що зуміють потурати жіночим примхам. Ви зможете досягти повного здійснення своїх бажань, якщо зумієте зробити так, щоб плодами ваших особистих досягнень могли користуватися й інші люди.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Протистояння планет зробить Стрільців нетерпимими та надмірно незалежними. З'явиться бажання будь-що-будь настояти на своєму, не звертаючи при цьому уваги на потреби та думки інших людей. Починайте боротьбу з егоїзмом і в разі проблем шукайте причину не в інших, а в собі коханому.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Протистояння планет зробить Стрільців нетерпимими й надмірно незалежними. З'явиться бажання будь-що-будь настояти на своєму, не звертаючи при цьому уваги на потреби й думка інших людей. Починайте боротьбу з егоїзмом і в разі проблем шукайте причину не в інших, а в себе коханого.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Аспекти планет сьогодні можуть спровокувати у Водоліїв розбіжності з родичами, складності у відносинах з батьками. Нащадки доставлять багато клопоту. Займіться улюбленою справою — хобі допоможе відвернути від сумних думок, зніме стрес.

Реклама

Риби (21 лютого – 20 березня)

Положення планет не сприяє швидкому та ефективному виконанню намічених планів. Погана пора для рандеву, а також для початку будь-якої поїздки, навчання. Не плануйте інтелектуальні заняття, навчання і заняття ремеслом. Оскільки інтелект знаходиться в полоні емоцій, ви навряд чи зможете чітко викладати свої думки. Зате вам буде вдаватися все, пов'язане з проявом уяви.

Реклама