Гороскоп на 28 січня

28 січня, 07:30
Гороскоп на 28 січня - фото 1

Астрологічний прогноз на 28 січня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні можна братися за виконання складних завдань. Не треба сидіти, склавши руки, — можете втратити підвищення або хороший заробіток. Самотні Овни можуть зустріти свою другу половину.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Постарайтеся навести лад у справах і розширити сферу діяльності. Ви легко зможете впоратися із задуманими планами. Постарайтеся не вступати в суперечки і конфлікти.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні не варто відмовляти в допомозі своїм друзям і знайомим. У справах краще довіряти своїй інтуїції. Корисно зайнятися здоров'ям і відпочити в колі друзів.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сприятливий день для вирішення питань, з якими ви довго не могли впоратися. Для правильного знаходження рішення варто скористатися своїми фантазією та інтуїцією.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні може виникнути конфлікт із кимось із родичів. Не варто допускати тиску на людей, з якими маєте намір спілкуватися далі.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
День буде йти в стрімкому темпі. Не варто бояться труднощів — з усім вам удасться впоратися з легкістю. Не дозволяйте стороннім втручатися у ваше життя.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні вас охопить лінь і небажання напружуватися. Ваша голова буде забита різними думками, але не про роботу. Якщо є можливість — відпочиньте, а якщо немає — то не варто братися за вирішення складних завдань.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Не варто вступати в конфлікти. Вдалий день для відродження раніше перерваних відносин. Вечір краще провести в компанії друзів і близьких.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Не варто йти на невиправданий ризик. Будьте обережні з фінансами — не давайте в борг і не робіть великих покупок. Сприятливий день для поїздок.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Не варто братися за реалізацію чужих планів. Протягом для відбуватимуться технічні затримки, поломки, запізнення. Довіряйте своїй інтуїції.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Хороший день для поліпшення відносин на любовному терені — завітайте на романтичну вечерю або підготуйте приємний сюрприз. Сьогодні можуть вирішиться спірні питання, які вам заважали.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні на вас чекають приємні сюрпризи. Якщо є можливість, то влаштуйте собі вихідний. Сприятливий день для нових знайомств.

Поділитися: