Гороскоп на 27 вересня

Гороскоп на 27 вересня - фото 1

Астрологічний прогноз на 27 вересня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Відносини з близькими людьми загрожують зайти в глухий кут. Щоб уникнути помилок, краще нічого не робити. Спробуйте спокійно розібратися в ситуації. Швидше за все, причини її виникнення криються глибоко у вас самих.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Взаємодія планет зробить цей день сприятливим для вирішення фінансових питань. Посиляться винахідливість та ініціатива Тельців, що дозволить багатьом з них досягти чималих успіхів у професійній сфері. Ретельно дотримуйтеся наміченого раніше плану у всіх фінансових питаннях.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Сьогодні ви можете частково вирішити матеріальні проблеми коштом отримання відсотків або повернення давнього боргу. Похід по магазинах за покупкою нових господарських дрібниць пройде вдало. Сприятливими будуть початок ремонту або інших господарських заходів, які призведуть до зміни та оновлення побуту.

Рак (22 червня – 22 липня)

Сьогодні чимало часу можуть зайняти домашні клопоти. Можливе повторне обговорення якихось застарілих проблем. Важливе місце посядуть проблеми батьків та інших старших родичів. Не чекайте миттєвого поліпшення ситуації.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Можливі непередбачувані зміни намічених планів, здатні надовго вибити Левів з робочої колії. Ймовірне протистояння в спілкуванні, кожен буде наполягати на своїй думці, не слухаючи оточуючих. Інтимна близькість не доставить радості. Відкладіть розмову з домочадцями. Зняти втому допоможе чашка зеленого чаю, зміцнюючого серце і судини.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Цілком можливо, що плани блискавичного збагачення виявляться неспроможними. Космічні впливи не сприяють вирішенню фінансових питань, особливо пов'язаних з купівлею-продажем нерухомості. Відкладіть обговорення серйозних професійних проблем, бо ви можете потрапити в руки шахраїв.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Цей день символізує апатію, лінь. Не виключено, що для виконання щоденних обов'язків вам доведеться докладати зусиль. Спілкуйтеся з мудрішими та досвідченішими людьми, вчіться у них стійкості перед життєвими випробуваннями.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Вплив зірок може виразитися в підвищеній стомлюваності, сонливості, зниженні тонусу. Постарайтеся не братися за виконання відповідальних доручень, підписання важливих документів. Ділові зустрічі з малознайомими партнерами перенесіть на більш пізній термін. Вирішуйте проблеми традиційними методами. Вечір краще провести в спокої й на самоті.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Суперечливий, двоїстий день. Сьогодні Стрільці можуть бути ліниві та досить апатичні, а події, що відбуваються навколо, не будуть викликати у них інтересу. Однак якщо їх щось дуже зацікавить, то Стрільці можуть стати надмірно збудженими, енергійними та рухливими. Сьогодні небажані візити в офіційні інстанції.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не виключено, що у Козерогів "розплющаться" очі й вони побачать справжній стан речей. Багато хто знає, як дійсно відносяться до вас оточуючі, і їх це, на жаль, не потішить. Відкладіть перехід на іншу роботу або обіймання нової посади — ваші зусилля будуть марні і не принесуть бажаного результату.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Для практичних справ у роботі понеділок невдалий. Можливо багато метушні в справах. Вас стануть відволікати сторонні розмови, незаплановані поїздки, непередбачені нові завдання. Щоб уникнути помилок у справах, слід вчитися хорошим манерам, такту, економії, ощадливості, прислухатися до порад досвідчених фахівців.

Реклама

Риби (21 лютого – 20 березня)

Сьогодні у всіх Риб загостриться інтуїція. Вони зможуть передбачати події, визначати, в який бік котиться колесо фортуни. Використовуйте вроджену інтуїцію для розпізнавання істинних мотивів у вчинках інших людей і орієнтування в складній ситуації.

Реклама