Гороскоп на 25 травня

Гороскоп на 25 травня - фото 1

Астрологічний прогноз на 25 травня для всіх знаків зодіаку.

Реклама

Овен (21 березня - 20 квітня)
Варто присвятити день всьому піднесеному. Хороший час для того, щоб присвятити його початку чогось нового. Сприятливий день для зачаття дитини.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Складний день. Вас оточать люди, які негативно до вас ставляться, заздрісники. Несподівана звістка або сварка з близькою людиною можуть порушити плани.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні потрібно постаратися не концентруватися на своїх проблемах. Не варто вплутуватися в сварки і скандали. Постарайтеся знайти компроміс у суперечливих ситуаціях.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні може все піти не за планом, але це буде тільки на користь. Зверніть увагу на своє здоров'я. Вечір варто провести в колі сім'ї.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Проявіть у справах обачність і увагу. Варто відкласти прийняття важливих рішень. Не потрібно прислухатися до думки оточуючих.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Не варто проявляти амбіції. Необхідно бути стриманим і тактовним. Не потрібно приймати алкоголь, ліки.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні ви піддастеся ілюзіям і не будете відчувати реальність. Постарайтеся правильно розпланувати день і раціонально вирішувати питання.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Несподівана звістка може кардинально змінити ваші плани. Можливий конфлікт із партнером. Хороший день для укладання угод.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Варто уникати впливу ззовні. Поганий день для фінансових справ. Цілком імовірні конфлікти з оточенням. Вам може наснитися віщий сон.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні не варто ризикувати. Краще спокійно провести свій день у звичних вам справах. Увечері можливий конфлікт із близьким, постарайтеся його не посилювати.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Хороший день. Вам вдасться подолати підступи супротивників і заздрісників. Сприятливий час для взаємодії з новими партнерами.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні варто відстоювати свої позиції. Розірвіть всі непотрібні зв'язки. Хороший день для подорожей. Будьте уважні. Остерігайтеся гострих і гарячих предметів.

Реклама