Гороскоп на 25 лютого

25 лютого, 07:30
Гороскоп на 25 лютого - фото 1

Астрологічний прогноз на 25 лютого для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні вам вдасться вирішити суперечливі питання, на які раніше не вистачало часу. Варто звернути увагу на своє фінансове становище: уникайте ризикованих угод та великих покупок.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні у вас буде достатньо життєвої енергії для роботи і сім'ї. На професійній ниві можуть виникнути цікаві перспективи, розгляньте їх.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сприятливий день для початку нових справ. Варто брати ініціативу в свої руки і намагатися не втратити шанс. Не слід хитрувати з рідними — необхідна щирість.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сприятливий день для започаткування нових справ і проєктів. Не варто сумніватися в своїх рішеннях. Необхідно обережно поставитися до порад.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні варто звернути всю увагу і енергію на сім'ю. Саме зараз час налагодити відносини із близькими. Будьте обережні з гострими предметами.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сьогодні не варто робити спонтанних кроків і приймати рішень на емоціях. Необхідно проявити терпіння на професійній ниві, ваші ідеї ще будуть почуті і принесуть плоди.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні варто постаратися більше часу приділити улюбленим заняттям і хобі. Уникайте суперечок і з'ясування відносин. Вам необхідна емоційна підтримка.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сприятливий день для спілкування і нових знайомств. Але варто цуратися спілкування, за допомогою якого від вас хочуть отримати вигоду.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні варто проявляти ініціативу. Приймайте рішення виважено і не давайте емоціям верх — вони будуть тільки заважати. Гарний час для коротких поїздок.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні вам належить зробити чимало важливих справ і прийняти кілька відповідальних рішень. Вдало складеться шопінг, так що варто і побалувати себе.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Не варто хапатися за все і відразу, спочатку доведіть справу до кінця. Не відмовляйте тим, хто звернеться до вас за допомогою.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні варто тримати емоції під контролем. Постарайтеся більше часу проводити з людьми, з якими вам приємно спілкуватися. Невдалий день для нових знайомств.

Поділитися: