Гороскоп на 25 листопада

25.11.2020, 07:30
Гороскоп на 25 листопада - фото 1

Астрологічний прогноз на 25 листопада для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні дуже відповідальний і важливий день. Не піддавайтеся спокусам і провокаціям. Постарайтеся зберегти свою індивідуальність і відстояти свою точку зору.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні невдалий день, але ви зможете це виправити за допомогою своєї працьовитості та наполегливості. Постарайтеся бути більш розбірливим у контактах.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні спокійний день. Постарайтеся уникати імпульсивних людей — їх енергія може вивести вас із себе.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні варто проявити терпіння і стійкість. Можливі конфлікти і сварки у всіх сферах вашого життя. Постарайтеся більш стримано виражати свою позицію.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні можливий крах усіх планів. Постарайтеся вкласти максимум зусиль у те, щоб наслідки були якомога м'якшими. Сьогодні можливий конфлікт із кимось із членів сім'ї.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сьогодні можете з упевненістю йти на ділові переговори і важливі зустрічі. Вам необхідно постаратися чітко розуміти, які ваші справжні цілі, тільки тоді ви зможете їх досягти.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Вам слід відпочити перед прийняттям важливого рішення. На втомлену голову нічого не вийде. Ваша удача від вас не втече. Постарайтеся вечір провести в колі родини або друзів.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Перша половина дня обіцяє неприємні події. Весь інший час буде спокійним і гармонійним. Важливі для вас справи реалізуються відмінно, але варто над цим попрацювати.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Не випробовуйте терпіння оточення, воно саме сьогодні може лопнути. Від цього можуть постраждати як ділові, так і амурні стосунки. Будьте уважні до себе і близьких.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Удача від вас відвернеться в першій половині дня. Постарайтеся в цей час не приймати надважливі рішення або підписувати ділові папери.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Успіх сьогодні очікує тих представників знаку, хто займеться своїм здоров'ям і приділить небагато часу фізичним навантаженням.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні кілька подій вас порадують. Почніть планувати подорож або романтичний подарунок для другої половинки. Ймовірні вдалі покупки.

Поділитися: