Гороскоп на 24 червня

Гороскоп на 24 червня - фото 1

Астрологічний прогноз на 24 червня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Гарний день для вирішення робочих питань. Варто брати ініціативу в свої руки. Не слід довіряти людям, які занадто багато обіцяють. Будьте обережні з грошима.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні можуть ускладнитися стосунки з колегами. Сприятливий день для того, щоб зайнятися своїм здоров'ям. Гарний час для зміни іміджу.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні треба сконцентрувати увагу на досягненні однієї конкретної мети. Варто прислухатися до порад старших родичів. Будьте обережні з гострими предметами.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні можлива підвищена увага зі сторони керівництва. Романтичне знайомство буде перспективним.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сприятливий день для переговорів. Але варто врахувати той факт, що зірки не рекомендують підписувати важливі папери в другій половині дня. Гарний час для того, щоб зайнятися своїм здоров'ям.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Спокійний день. Вам вистачить життєвих сил і енергії, щоб досягати визначених цілей. Вечір варто провести в колі сім'ї або зайнятися спортом.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Постарайтеся сьогодні бути обережним. Не вплутуйтеся в конфлікти. Самотні Терези можуть зустріти свою половинку. У другій частині дня постарайтеся не йти на ризики.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні варто зайнятися домашнім господарством. Будьте обережні з новими знайомими — вони можуть обдурити. Сприятливий день для того, щоб зайнятися своїм здоров'ям.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сприятливий день для того, щоб налагодити стосунки з потрібними людьми. Увечері можливе надходження неправдивої інформації. Варто стежити за гаманцем — існує небезпека зустріти кишенькового злодія.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)
На роботі вам варто проявити старанність, уважність і відповідальність. Фінансові та майнові питання краще обдумувати на самоті. Гарний час почати ремонт у квартирі або зробити перестановку.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні можливо, що з боку керівництва і колег вам надійде конструктивна критика. Неуважність, брак досвіду можуть призвести до помилок. Постарайтеся бути уважнішими.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні у вас буде піднесений настрій, і ви зможете з легкістю вирішити усі свої нагальні питання. Варто звернути пильну увагу на своє здоров'я.

Реклама

Реклама