Гороскоп на 22 травня

Гороскоп на 22 травня - фото 1

Астрологічний прогноз на 22 травня для всіх знаків зодіаку.

Реклама

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні цілком можливо, що доведеться вирішувати безліч питань одночасно. Постарайтеся уникати непотрібних суперечок, гострих дискусій і розбіжностей. Постарайтеся не спілкуватися із заздрісникам і агресивними людьми.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні варто діяти рішуче і не відпускати ініціативу зі своїх рук. Не слід бояться братися за будь-яку роботу — це допоможе вам досягти великих успіхів.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Варто правильно вибрати момент у спілкуванні з діловими партнерами, оскільки буде складно розставити необхідні акценти. Хороший день для заняття плануванням. Творча активність принесе довгоочікувані результати.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні варто проявити обачність, особливо це стосується родичів і особистого здоров'я. Ви можете незаслужено образити близьку людину необережним словом. Сприятливими будуть прогулянки на свіжому повітрі.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні можуть спливти старі борги і зобов'язання — постарайтеся відразу ж їх вирішити, оскільки вони можуть перешкодити в майбутньому. Не виключені проблеми в особистому житті.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сьогодні ви зможете знайти внутрішню свободу і радість буття. Сприятливі подорожі й активний відпочинок на природі. Не забувайте про рідних і близьких, вони чекають від вас взаємності й участі в їхньому житті.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні виросте ваш життєвий потенціал. Вам стане легше справлятися з найскладнішими завданнями, які перед вами виникають. Не варто відмовлятися від нових справ і проєктів.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні те, як складеться день, залежить тільки від вас. Настрій і переконання посприяють тому, на скільки позитивно або негативно пройде час. Постарайтеся подвоїти свою турботу про близьких.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Хороший день для Стрільців, які займаються творчою діяльністю. Сьогодні не вийде збільшити свій капітал, цілком можливо, що виникнуть непередбачені витрати.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Вам сьогодні варто бути стриманими в спілкуванні з родичами і колегами по роботі. Постарайтеся триматися подалі від занадто активних і ініціативних людей, оскільки ви можете потрапити під їх вплив.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні варто зайнятися своїм здоров'ям і зміцненням духовного "я". Слід переглянути відносини з друзями — треба проявити турботу і милосердя до них.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні не варто будувати планів, постарайтеся вирішити старі завдання. Зірки обіцяють те, що починання можуть виявитися ілюзорними і нереальними.

Реклама