Гороскоп на 21 квітня

Гороскоп на 21 квітня - фото 1

Астрологічний прогноз на 21 квітня для всіх знаків зодіаку.

Реклама

Овен (21 березня - 20 квітня)
Вам вдасться навести порядок там, де вже й не сподівалися. Ви зможете зробити багато корисного. Не слухайте плітки — вони зможуть завести вас в глухий кут. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Дуже сприятливий день для зустрічей і поїздок. Перед вами відкриються нові горизонти. Фізична робота або спорт допоможуть набратися енергії. Можете розраховувати на підтримку рідних і близьких.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні сприятливий день для прийняття несподіваних рішень. День може порадувати цікавим знайомством. Будьте обережні з фінансами.

Рак (22 червня - 22 липня)
Ваше оточення буде схильне сьогодні приймати неправильні рішення і це може перешкодити вашим взаєминам. Будьте уважні. Сприятливий день для повернення боргів.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні не варто братися за нові справи, краще постарайтеся завершити старі. Будьте обережні в спілкуванні з особами протилежної статі.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Раціоналізм — ось, що вам допоможе в справах. Не піддавайтеся почуттям і емоціям. Сьогодні не варто вирушати в поїздки або за місто — це загрожує негативними наслідками. Зверніть увагу на свій психологічний стан. Будь-який стрес може вибити вас з колії.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні день активної боротьби з спокусами. Цей змій буде переслідувати вас протягом усього дня. Будьте обережні. Зверніться до рідних і близьких за порадою, щоб не піддатися спокусі.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні вас оточать спокуси, тому добре обдумайте, що ви можете собі дозволити, а що ні. Відмовтеся від спілкування з людьми, які вас дратують.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні не варто планувати серйозних справ. Може виникнути непорозуміння з начальством і колегами. Ваша ініціатива може бути покарана.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні варто втілювати плани в життя. Не варто слухати людей, які радять вам змінити точку зору. Вас чекає романтика і багато сюрпризів.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Постарайтеся стримувати свої емоції — вони можуть перешкодити в професійному і любовному житті. Сьогодні варто допомогти нужденним в вас людям. Благодійність — ваш "коник".

Риби (21 лютого - 20 березня)
Постарайтеся не довіряти словам оточуючих. Саме це може привести до негативних наслідків. Постарайтеся не піддаватися чиїмось впливом.

Реклама