Гороскоп на 20 липня

Гороскоп на 20 липня - фото 1

Астрологічний прогноз на 20 липня для всіх знаків зодіаку.

Реклама

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні сприятливий день. Вдалий час для того, щоб підняти на новий щабель відносини з коханою людиною. Самотні Овни зможуть познайомитися з близькою по духу людиною.

Телець (21 квітня - 20 травня)
День пройде спокійно. Якщо є можливість, займіться справами, які вам найбільше подобаються. Зверніть увагу на поради, які дають вам досвідчені колеги або старші друзі.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні напружений день, вам доведеться зайнятися відразу кількома справами одночасно. Вечір пройде в романтичній обстановці.

Рак (22 червня - 22 липня)
Хороший день для того, щоб проявити себе на роботі. У вільний час займіться творчістю. Приділіть час пошуку корисної інформації.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні варто зайнятися плануванням. Не варто ігнорувати поради й настанови більш досвідчених людей. Слідкуйте за здоров'ям.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сприятливий день для обговорення ділових питань. Сьогодні доведеться затратити більше зусиль на справи, які раніше давалися легко.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні варто обмежитися нескладними справами. Постарайтеся відпочити і розважитися. Краще уникати фізичних навантажень і поменше хвилюватися.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні може з'явитися дуже важлива інформація, не пропустіть її. До пропозицій варто поставитися обережно і зважити всі "за" і "проти".

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні конфліктній день. Остерігатися сварок треба як на роботі, так і в сімейному колі. Також не варто укладати угоди і підписувати важливі документи.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)
Не змішуйте особисті й ділові відносини. Сьогодні варто згадати про старі зв'язки, саме вони допоможуть у вирішенні важливих питань. Проявіть стриманість у фінансових справах.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні вам можуть зробити привабливу пропозицію, однак не варто відразу давати позитивну відповідь. Необхідно подумати і, можливо, порадитися з більш досвідченими людьми.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні варто братися за складні справи тільки, якщо маєте надійний тил. Не варто бути занадто відвертим із людьми — це може зіграти злий жарт. Ваш девіз на сьогодні: "Мовчання — золото".

Реклама