Гороскоп на 2 жовтня

Гороскоп на 2 жовтня - фото 1

Астрологічний прогноз на 2 жовтня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сприятливий день для рутинної роботи. Не варто розраховувати на допомогу зі сторони, оскільки обіцянок буде набагато більше, ніж конкретних дій.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні варто витратити день на активний відпочинок, захоплюючу подорож або присвятити час мистецтву. Сприятливий день для вирішення фінансових питань.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні доля може подарувати Вам шанс поліпшити матеріальне становище або просунутися кар’єрними сходами.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні дуже імпульсивний день, тому потрібно намагатися контролювати свої емоції. Варто відкласти справи, що вимагають точності і зосередженості.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні варто розпланувати свій день і наповнити його щільніше. Сприятливий час для навчання, наведення порядку в паперах. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сьогодні не варто боятися нових ідей. Забудьте про самотність — намагайтеся знаходиться в компаніях або з близькими. На вас може очікувати нове романтичне захоплення.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні не варто ухвалювати остаточних рішень у професійній сфері. Вечір слід провести серед друзів. Будьте обережні з гострими предметами.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні варто братися за нові справи. Намагайтеся уникати перевтоми і прислухайтеся до свого здоров'я. Сприятливий період для романтики.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Не варто на сьогодні багато планувати — залиште більше часу для відпочинку. Не бійтеся самостійно ухвалювати рішення. Вечір варто провести в колі рідних і близьких.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні не варто дозволяти оточуючим втягувати Вас у конфлікти. Постарайтеся бути більш лояльними до рідних і близьких. Вечір проведіть зі своєю другою половинкою.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сприятливий день для початку нових справ, переговорів і підписання ділових паперів. Недоброзичливці можуть плести інтриги у Вас за спиною, але не варто на це звертати увагу.

Риби (21 лютого - 20 березня)
На професійній ниві сприятливий час для реалізації запланованого. Справи, які вимагають високої активності, будуть дуже легко даватися.

Реклама