Гороскоп на 2 серпня

02 серпня, 07:40
Гороскоп на 2 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 2 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Сьогодні варто присвятити час сім'ї. Якщо є можливість, можна взяти вихідний і зайнятися пасивним відпочинком. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Не варто братися за виконання складних завдань. Постарайтеся нічого не обіцяти оточуючим, при невиконанні чогось навіть самого незначного, Ваш авторитет може впасти до нуля. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

У Вас сьогодні можуть трапитися позитивні зміни в роботі. Саме тому Вам варто проявити всі свої таланти і особисті якості. Але не забувайте про тих, хто чекає Вас вдома.

Рак (22 червня - 22 липня)

Ви сьогодні ревниві. Це стосується не тільки особисте життя, але і професійною. Постарайтеся тримати себе в руках. Зверніть увагу на своє здоров'я. Особливо це стосується опорно-рухового апарату.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Не створюйте проблему на рівному місці. Ви сьогодні налаштовані «робити з мухи слона». Бережіть емоційні сили. Зустріч з друзями здатна врівноважити Ваше емоційний стан. Відпочиньте і відновите свої сили.

Діва (24 серпня - 23 вересня)

Постарайтеся зайнятися творчістю. Будьте обережні в спілкуванні з людьми, Ваші гостроти можуть образити оточуючих. Будьте уважні до рідних. Чи не беруть участь в авантюрах.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Сьогодні у Вас з'явилася можливість відпочити від усіх справ і зайнятися творчістю. Постарайтеся більше часу приділити своїм близьким. Уникайте сварок і скандалів.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Сьогодні присвятіть особливу увагу своїй любовної життя. Любов - почуття, яке сьогодні і зараз має стояти на першому місці. У професії варто взяти тайм-аут. Відпочиньте.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Сьогодні день, щоб почати реалізовувати свої плани. Але з усього списку варто вибрати найважливіше, так як розпорошуватися на дрібниці зірки не радять. Це рішення Ви повинні прийняти самостійно, не варто сподіватися на іншого.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Сьогодні з Вас енергія хлюпає величезним потоком. Намагайтеся її направити в потрібне русло, так як згаяне сьогодні буде дуже складно надолужити. Виключіть фізичні навантаження і зверніть увагу на своє здоров'я.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

День пролетить в роботі і справах. Але не забувайте про рідних і близьких. Постарайтеся перевіряти всю інформацію, яка надходить вам. У романтичних стосунках будьте тактовні і підбирайте слова.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Ви наділені неприборканої енергією, але потрібно вирішити, куди її направити. Не дивуйтеся, якщо позиція оточення відрізняється від Вашої. Намагайтеся не сваритися з родичами, проявіть терпіння.

Поділитися: