Гороскоп на 2 серпня

Гороскоп на 2 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 2 серпня для всіх знаків зодіаку.

Реклама

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сприятливий день для активної роботи. Не пропустіть удачу. Намагайтеся прислухатися до думки оточуючих. Ваш девіз — "Один у полі не воїн".

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні варто продумати план професійного зростання або зайнятися систематизацією справ. Проявіть стриманість у фінансових питаннях.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні можуть виникнути конфлікти з колегами і керівництвом — намагайтеся контролювати свої емоції. З близькими будьте обережні у спілкуванні — їх може поранити слово.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні спокійний, урівноважений день. На самотніх Раків чекає доленосна зустріч. Вечір варто провести у приємній компанії або з другою половинкою.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Сьогодні не варто розслаблятися і пускати справи самопливом. Слід взяти все у свої руки. У розмовах із начальством або колегами стежте за своїми висловлюваннями.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Сприятливий день для романтичних побачень і довгоочікуваних зустрічей. Варто більше спілкуватися з оточуючими — це дозволить обзавестися приємними і потрібними знайомствами.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні необхідно серйозно поставитися до своїх обов'язків — це стосується не тільки професійної сфери, але і особистого життя. Сприятливий день для отримання нових знань.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сприятливий день для того, щоб приймати важливі рішення. Хороший день для поїздок із сім'єю і зустрічей із друзями.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні варто переосмислити все, що відбувається у вашому житті, — вам потрібно переходити на новий рівень. Сприятливий день для того, щоб обзавестися новими зв'язками.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні варто стримувати свої емоції. У професійній діяльності все тихо і спокійно, а ось на любовному поприщі будьте обережними — не завжди ваші висловлювання сприймаються добре.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні є шанс несподівано отримати привабливу пропозицію, але варто добре її обдумати і зважити всі "за" і "проти".

Риби (21 лютого - 20 березня)
Сьогодні висока ймовірність помилитися у професійній діяльності — постарайтеся бути уважнішими. У родині складеться сприятлива атмосфера.

Реклама