Гороскоп на 17 вересня

Гороскоп на 17 вересня - фото 1

Астрологічний прогноз на 17 вересня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня 20 квітня)

Не виключено, що сьогодні будуть обговорюватися питання, пов'язані з далекими поїздками або спільними справами із закордонними партнерами. Можливі контакти з далекими родичами, їх візити. Активізуйте своє спілкування, оскільки нове знайомство покладе початок плідній діловой співпраці.

Телець (21 квітня 20 травня)

Дуже вдалий день для реалізації творчих задумів. Сьогодні багато хто усвідомлює, що це таке — найближча і найрідніша людина. Думати погано про оточуючих цього дня не можна. Сприятливо опрацьовувати різні дієти в будь-яких формах. Добре починати цикл фізичних вправ або великий навчальний чи творчий процес.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Багато хто зуміє діяти ефективно, причому одночасно "на декількох фронтах", нейтралізуючи без особливих зусиль всі як емоційні, так і ділові проблеми, що виникають. Ви не проти схитрувати, але зі своїм обранцем так вчиняти не варто, навіть якщо спокуса велика.

Рак (22 червня 22 липня)

Багатьом Ракам сьогодні гарантована якщо не слава, то щось на зразок широкої популярності і безумовного авторитету, хоча б у своєму колі. Ось головне надбання, яке ви можете зробити сьогодні. Не забувайте про те, що і популярність, і зростання авторитету — випробування. Успіх перевіряє на міцність нітрохи не гірше, ніж невдача.

Лев (23 липня 23 серпня)

Матеріальне становище Левів може змінитися на краще. Можливі грошові надходження від вашого хобі. Леви творчих професій вигідно продадуть свої творіння. Непоганий момент для відпочинку та виходу у відпустку.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Критичний день, який може загрожувати нещасними випадками. На особливу небезпеку наражаються ті, хто знаходиться далеко від дому, — на них чекають несподівані захворювання. Не слід багато спілкуватися. Будьте обережні в громадському транспорті і за кермом. Вечір проведіть у звичній атмосфері.

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Цей день підходить для виступів на публіці і оприлюднення творінь і нововведень. Один з кращих днів для взяття шлюбу, заснованого на спільності інтересів. Не пропустіть шанс зміцнити взаємини з близькою людиною.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Позитивні зміни в житті Скорпіонів можуть приспати пильність. Багато хто буде розраховувати на авось. Не варто сподіватися на подарунки долі, тому не можна ризикувати в матеріальних і фінансових питаннях. Не слід брати кредити в банках, зв'язуватися зі страховими компаніями, вступати в іпотеку.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Цей день символізує зміни. Нова робота швидше за все буде сприяти розвитку особистості Стрільців, але зажадає від вас вміння підкорятися. Не бійтеся змін, але при цьому будьте готові до нових випробувань. Добре буде зайнятися перебудовою звичного режиму дня.

Козеріг (22 грудня 20 січня)

Козероги, які останнім часом в спілкуванні з близькими і знайомими відрізнялися домінуючою позицією, можуть зіткнутися з невдоволенням товаришів по службі. Постарайтеся уникнути агресивного методу вирішення конфлікту. Не слід давати в борг. Уникайте змін звичного способу життя.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Не виключено легковажне ставлення Водоліїв до своїх обов'язків. Вони можуть переоцінювати ступінь своєї незалежності і свободи, у них може з'явитися схильність виправдовувати свою нестриманість. Дотримуйтесь партнерськи угод не тільки з чоловіком, але і з компаньйонами.

Реклама

Риби (21 лютого 20 березня)

Непростий психологічний стан може перешкодити адекватно реагувати на оточуючих і події, що відбуваються. Краще провести цей день на самоті, спробувати знайти внутрішню рівновагу. Пам'ятайте, що той внутрішній дискомфорт, який ви сьогодні відчуваєте, скоро зміниться цілком оптимістичним поглядом на життя.

Реклама