Гороскоп на 16 вересня

Гороскоп на 16 вересня - фото 1

Астрологічний прогноз на 16 вересня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня20 квітня)

У вас чудова пам'ять, і ви можете досягти успіху в сфері фінансів чи права. Вам не слід сваритися з партнерами, від яких ви залежите. Уникайте навіть імовірної конфронтації, особливо в першій половині дня.

Телець (21 квітня 20 травня)

День символізує владу і відповідальність. Тельці-керівники можуть одночасно займатися звітами про старі справи і плануванням нових. Багатьом доведеться брати активну участь у долі людей зі свого оточення. Постарайтеся зробити все, що від вас залежить, щоб не розчарувати людей, які чекають від вас реальних результатів.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Діти-Близнюки можуть справляти враження на оточуючих своїм умінням, все запам'ятовувати. Але мало хто зможе знайти з ними спільну мову через замкнутість дитини. Вам потрібно постаратися, щоб створити хороші взаємини з дитиною. Буде потрібен якийсь час, щоб це відбулося.

Рак (22 червня 22 липня)

Попри те, що ви зі своїм партнером зовні гармонійна пара, але щойно ви ближче пізнаєте один одного, можуть виникнути проблеми. Потрібно розслабитися і вести себе трохи менш стримано і серйозно. Вам слід просто любити і насолоджуватися життям. Для цього може знадобитися час, але, тим не менш, вам слід спробувати.

Лев (23 липня 23 серпня)

Сьогодні ви можете "ходити по краю прірви". Леви виявляться залежні від непорядних людей, які штовхають їх на протиправні дії. Зросте небезпека травм, зокрема переломів ніг, які є найбільш вразливою частиною вашого тіла. Вам доведеться зробити вирішальний крок, який визначить ваше положення в майбутньому.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Це час здобуття істини, усвідомлення самого себе як унікальної особистості. Вам необхідно усамітнитися, зосередитися, не вплутуватися ні в які авантюри. Інакше вас одразу ж зіб'ють зі шляху істинного.

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Положення планет вказує на небезпеку паніки і навіть істерії. У багатьох імовірна вимушена розлука. Потрібно мати неймовірну стійкість і витримку, щоб не озлобитися і стримувати себе в такі моменти.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Настрій затьмарить погіршення самопочуття у людей зі слабкою психікою і літніх. У них буде відзначатися явне уповільнення органічних функцій, швидке старіння. Такі люди можуть бути підозрілими, хворобливими, відчувати гостре відчуття самотності. У важких випадках потрібна допомога лікаря-психіатра.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Положення планет викликає неврівноваженість, напруженість у відносинах, заздрість, невдоволення і схильність вирішувати проблеми силовим шляхом. Не піддавайтеся спокусі усунути перешкоду на своєму шляху силою. Все, що викликає у вашій душі заздрість, свідчить про вашу слабкість. Потрібно позбутися негативу.

Козеріг (22 грудня 20 січня)

Навіть якщо ви відчули, що в домашніх і житлових питаннях намітився позитивний зсув, не варто намагатися одним махом вирішити всі проблеми. У кращому випадку, ви тільки відродите ті конфлікти і розбіжності, які розбурхували вашу сім'ю з початку місяця. Варто просуватися дуже повільно і поступово.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Багато Водолії сьогодні будуть товариські, активні. Вони здатні вести переговори, добувати потрібну інформацію і використовувати її в своїх інтересах. Успіх позитивно позначиться на вашому самопочутті.

Реклама

Риби (21 лютого 20 березня)

Ділова удача на вашому боці. Ви зможете виконати важливу роботу швидше, ніж очікували. Не занижуйте самооцінку.

Реклама