Гороскоп на 16 серпня

16 серпня, 07:40
Гороскоп на 16 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 16 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні варто зайнятися своєю улюбленою справою. Ваше хобі здатне наповнити новою енергією і дати заряд для руху вперед. Сприятливий день для справ із нерухомістю та громадської діяльності.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Сьогодні у Вас буде погано з концентрацією, Ваша уява постійно тягнутиме у світ ілюзій. Постарайтеся взяти вихідний і насолодитися фантазіями. На любовному терені все добре і спокійно, тільки не треба думати про те, що скоро будуть зміни в гірший бік. Розслабтеся.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Сьогодні у Вас час спілкування. Швидше за все, нагадають про себе старі знайомі і з'являться нові. Спробуйте увімкнути свою хитрість, оскільки деякі обставини будуть Вас просто підштовхувати на це. Дбайливіше ставтеся до ближніх.

Рак (22 червня - 22 липня)
Сьогодні не варто поспішати. Саме квапливість може Вас вибити з колії. Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій. Ваш день пройде під девізом: "Тихіше їдеш — далі будеш!.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Щоб досягти хороших результатів, доведеться рухатися самостійно. Постарайтеся налагодити відносини з тими людьми, які можуть допомогти Вам, але лише порадою. Сприятливий час для романтичного побачення або зустрічі з близькими.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Якщо сьогодні на порядку денному якась важлива справа або кілька, то варто взяти всю відповідальність на себе. На любовному терені на Вас чекають сюрпризи. Ваш девіз сьогодні: "На інших сподівайся, а сам не зівай!".

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні всі труднощі виникнуть лише через поспіх. За Вашою спиною плетуть інтриги, постарайтеся не базікати зайвого і не спілкуватися з малознайомими людьми. На любовному терені на Вас чекає романтика.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні несприятливий день для вирішення важливих питань. Постарайтеся не конфліктувати, оскільки це забере масу енергії. Сьогодні ймовірне нове романтичне знайомство, однак придивіться до людини краще.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні спокійний день. Постарайтеся не піддаватися провокаціям, не конфліктуйте. Спробуйте урізноманітнити свою роботу. Займіться своїм здоров'ям. Сприятливий день для косметичних процедур і масажу.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні можна планувати справи, які раніше викликали побоювання. Ви сьогодні здатні ухвалювати спонтанні рішення і робити це правильно. На Вас чекають нові знайомства, які виявляться дуже приємними і корисними. Будьте обережні з фінансами. Не давайте і не беріть у борг.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Сьогодні Ви зможете опинитися в ситуації — між двох вогнів. Постарайтеся вибрати тактику, яка дозволить уникнути конфлікту. На любовному терені Вам доведеться більше віддавати, ніж отримувати, але це повернеться з лишком.

Риби (21 лютого - 20 березня)
Постарайтеся рішення сьогодні ухвалювати самостійно. Сприятливий день для вирішення проблем у сім'ї. В любові Вам посміхнеться удача, але лише в тому випадку, якщо Ви не переслідуєте корисливих цілей.

Поділитися: