Гороскоп на 13 серпня

Гороскоп на 13 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 13 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні варто присвятити час сім'ї. Якщо є можливість, можна взяти вихідний і влаштувати пасивний відпочинок. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Не варто братися за виконання складних завдань. Постарайтеся нічого не обіцяти оточуючим — якщо не виконаєте щось навіть незначне, ваш авторитет може впасти до нуля. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
У вас сьогодні можуть трапитися позитивні зміни в роботі. Саме тому вам варто проявити всі свої таланти і особисті риси. Але не забувайте про тих, хто чекає на вас удома.

Рак (22 червня - 22 липня)
Ви сьогодні ревниві. Це стосується не тільки особистого життя, але й професійного. Постарайтеся тримати себе в руках. Зверніть увагу на здоров'я, особливо опорно-рухового апарату.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Не створюйте проблему на рівному місці. Ви сьогодні налаштовані "робити з мухи слона". Бережіть емоційні сили. Зустріч з друзями здатна врівноважити ваш емоційний стан. Відпочиньте і відновіть свої сили.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Постарайтеся зайнятися творчістю. Будьте обережні в спілкуванні з людьми, ваші гостроти можуть образити оточуючих. Будьте уважні до рідних. Не беруть участь в авантюрах.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Сьогодні у вас з'явиться можливість відпочити від усіх справ і зайнятися творчістю. Постарайтеся більше часу приділити своїм близьким. Уникайте сварок і скандалів.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Сьогодні присвятіть особливу увагу своєму любовному життю. Кохання — почуття, яке сьогодні і зараз має стояти на першому місці. У професії варто взяти тайм-аут. Відпочиньте.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Сьогодні день, щоб почати реалізовувати свої плани. Але з усього списку варто вибрати найважливіше, оскільки розпорошуватися на дрібниці зірки не радять. Це рішення ви повинні прийняти самостійно, не треба на когось покладатися.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)
Сьогодні з вас енергія плеще величезним потоком. Намагайтеся її направити в потрібне русло, оскільки згаяне сьогодні буде дуже складно надолужити. Виключіть фізичні навантаження і зверніть увагу на своє здоров'я.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
День пролетить у роботі і справах. Але не забувайте про рідних і близьких. Постарайтеся перевіряти всю інформацію, яка надходить вам. У романтичних стосунках будьте тактовні і підбирайте слова.

Реклама

Риби (21 лютого - 20 березня)
Ви наділені неприборканою енергією, але потрібно вирішити, куди її направити. Не дивуйтеся, якщо позиція оточення відрізняється від вашої. Намагайтеся не сваритися з родичами, проявіть терпіння.

Реклама